'Szpitale zamiast czołgów. Stop militaryzacji', 'Była już Moskwa, nie chcemy Waszyngtonu' czy 'Nie dla wojen i baz NATO, Tak dla uchodźców i międzynarodowej solidarności' - to niektóre z haseł, które można było zobaczyć na transparentach podczas dzisiejszej demonstracji w Warszawie. Jej uczestnicy sprzeciwiali się wydatkom przeznaczanym na zbrojenia oraz lokowaniu wojsk NATO w Polsce. - Jedynym sposobem, żeby powstrzymać ryzyko wojen, żeby ograniczyć to zbrojeniowe szaleństwo, jest budowanie międzynarodowej solidarności ruchów antywojennych - mówił Filip Ilkowski z Inicjatywy 'Stop wojnie'. Potem demonstranci przeszli ulicami Mokotowską, Piękną, Górnośląską na Powiśle.
Więcej
  Komentarze
  Wlazłem na stronę tej inicjatywy. Sporo protestów przeciw akcjom NATO w ogóle, oraz Izraela w Strefie Gazy - ale ani słowem o akcjach rosyjskich (w wyszukiwarce strony "Ukraina" daje zero rezultatów, podobnie "Gruzja"; za to "Izrael" to ponad dwadzieścia trafień). Śmierdzi kacapią na kilometr.
  @bd1975 Pożyteczni idioci.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Putin przysłała pacyfistów ( albo ich dotuje / inspiruje ) do Polski by nas rozbroić. Sam zbroi Rosję na potęgę. Dziękuję dzieci, ale nie kupuję waszych bagietek. Są zatrute.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1