Nowa ustawa o Trybunale Konstytucyjnym spowoduje dalszą blokadę działalności Trybunału, uniemożliwi zajmowanie się poważnym sprawami - mówi wyborczej.pl Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Wiele z zaskarżonych do TK ustaw - jego zdaniem - znajdzie się w 'trybunalskiej zamrażarce' , bo wydłuży się czas ich rozpatrywania. 'Po tej ustawie będzie nam bliżej do trybunałów Białorusi i Kazachstanu' - mówi A.Bodnar.
Więcej
  Komentarze
  Mamy podobno niezłą historię. A co dzisiaj mamy? Prymitywną babę wyjętą z bufetu knajpy dworcowej w rodzaju Stacja Brzeszcze. O kim/o czym my rozmawiamy?
  @depepoz jarek specjalnie ja wybral azeby mogl spokojnie polska rzadzic a ona ma o tym pojecie ale ma strach cos zrobic przeciwko jarkowi tak samo andrzej "Prezydent"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie da się ustawą zmienić Konstytucji! Zatem to co uchwalili niby tylko do kosza się nadaje...
  już oceniałe(a)ś
  20
  18
  komisja wenecka powinna zbadać wypowiedź bodnara czy nie ma w niej znamion antysemityzmu
  już oceniałe(a)ś
  26
  25
  Czyli kłamie. Pisowcy własnie wykorzystuja kulturę kulturalnych ludzi.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  Moi kuzyni (2 rok studiow) zapytali mnie o co chodzi w tym calym zamieszaniu wokol TK. Nigdy nie mieli w rekach konstytucji (nie "brali"w szkole) i nie wiedzieli po co jest TK. Wytlumaczylem w prostych slowach. Sluchali z otwartymi ustami i w koncu skojarzyli co to jest demokracja. 2 osoby wiedza...a co z reszta?
  @standard_jestem reszta się wypowiada z pełną znajomością rzeczy o "komunistycznym trybunale PO" - na pęczki takich widzę, kiedy demonstrujemy w obronie konstytucji pod pałacem lub KPRM...
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  Po co to do Kościoła chodzi?
  @1andrzejk196 Do swojego mistrza w kłamstwie
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  Ta osoba p.o. premiera Polski mija się z prawdą notorycznie, kłamie właściwie w każdej wypowiedzi. Jej kompetencje są zbyt niskie nawet na stanowisko wójta.
  już oceniałe(a)ś
  15
  15
  ale to jest typowe dla tzw. pis!! a p. szydlowa jest z tzw. pis! tzw. pis tylko manipuluje, lze, oszukuje!! przeciez ci ochlokraci to sa populisci i chcieliby w Polsce wprowadzic tzw. pis-tature! o klamstwo+oszustwo to jest ich metoda!!!!
  już oceniałe(a)ś
  9
  10
  `