Międzykulturowy projekt piłkarski 'Etnoliga', to futbol otwarty dla wszystkich niezależnie od koloru skóry, wyznania czy płci. Inicjatywę podjęła Fundacja Wolności, która wspiera cudzoziemców, promuje różnorodność kultur i światopoglądów. - Ci ludzie potrzebują pomocy. Powinniśmy im pomóc, jako kraj, który jest w lepszej sytuacji - mówi Zuzanna Markowska z Etnoligii.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ile razy trzeba demontować to kłamstwo. W czasie drugiej wojny światowej Iran był pod okupacją angielską i radziecką. Na tronie osadzono marionetkowego władcę. Polacy byli przyjmowani w Iraku przez Anglików na podstawie porozumień z Rosjanami. Jakie są korzyści z wielokulturowości zwłaszcza z udziałem muzułmanów widać po przykładzie Belgii. Wszystko jest ładnie i pięknie jak grupka studentów z różnych krajów spotka się na piwie i pogada sobie o swoich krajach. Nie jest nawet źle jak kilka tysięcy ludzi z innych rejonów świata osiedli się w danym kraju, bo takie ilości łatwo i szybko zintegrować. Problem się zaczyna gdy mamy do czynienia ze społecznościami wielomilionowymi, zwłaszcza z odmiennych kręgów kulturowych. Kto twierdzi inaczej jest utopistą albo zwykłym kłamcą, w ostateczności człowiekiem niedojrzałym.
  @A. P. sęk w tym, że jak widzę w sklepie turban albo sandały w styczniu, to wiem kto to może być choć nie musi, jak widzę łysą pałę z inteligentnym wzrokiem to wiem, czego się spodziewać, ale jak spotykam tutejszych "dzihadystów" to nigdy nie wiem którzy to, czy się tylko modlą, czy tylko chodzą do kościoła...
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @A. P. Iranczycy, jako spoleczensto, stoja na wyzszym poziomie cywilizacyjnym niz Polacy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @seboc o tak, szczególnie kara śmierci za cudzołóstwo i homoseksualizm w Iranie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @onyx_xy to juz jest kwestia rządu . 90 % iranczycy sami nie lubią rzad ktory panuje teraz w iranie po rewelucji islamskiej . nic wspólnego nie ma z ludzmi .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego w zespołach nie ma parytetu dla homoseksualistów,queer,transseksualistów? Futbol nie może wykluczać i musi wreszcie otworzyć się na różnorodność.
  @magadi tolerancyjny Pers i Arab rozszarpaliby każdego przedstawiciela LGBT na strzępy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `