Czy Beata Mazurek będzie świętować 4 czerwca? - Ważne jest to, że mamy kongres i musimy wybrać delegatów - mówi rzecznik PiS.
Komentarze
odwróceni do nas dudą, na własne życzenie dudą pozostaną.
już oceniałe(a)ś
11
10
A prezydent z małżonką na kolejnej wycieczce . Tym razem Włochy . M. Magierowski natomiast konferencję w pałacu zapowiedział - taką 60 sekundową - a może i mniej, taką z szyderczym uśmieszkiem i po to, aby powiedzieć ,że Gęsiarka wróciła do pałacu i wisi już w innym miejscu po czym z tymże uśmieszkiem cynika, odwrócił się plecami i wyszedł . Jak podłym trzeba być. Panie Magierowski, ten się śmieje kto się ostatni śmieje. A tak przy okazji odnalezionej Gęsiarki - kto ją rąbnął, świsnął, gwiznął ?
już oceniałe(a)ś
15
15
Czy to znaczy, że Lech Kaczyński jest zdrajcą? Przecież brał aktywny udział w Magdalence, widziałem na zdjęciach jak pił wódkę z komunistami. Bo jakiej logiki nie stosować, to jeśli Wałęsa za Magdalenkę jest zdrajcą to Lech Kaczyński również jest takowym.
@maxxx93 i tak należy stawiać sprawę....... Lech "wawelski" Kaczyński zdrajca z Magdalenki.
już oceniałe(a)ś
6
6
Mazurek jest wzorcem rozumu w szeregach pissss...... mało myślenia i dużo posłuszeństwa.
@tadjan Cep bojowy - szkolony u ojca.
już oceniałe(a)ś
6
7
Podłość nad podłościami. Pogarda gorszego sortu ( "obcych" ) nad pogardą. I oni domagają się szacunku, i oni nawołują do pojednania i budowania wspólnoty. Dzicz i barbarzyńcy.
już oceniałe(a)ś
12
13
czytajac komentarze trolli z tzw.pis i iinych narodowo-katolickich, faszystowskich i rasistowskich dyskutantow to rozumiem bardzo dobrze dlaczego Polacy naleza do grupy tych narodow, ktore ciagle ponosza kleski, przegrywaja , maja opinie zdrajcow, sa nielubiani i nie szanowani, sa miernotami i nieudacznikami!!! Polacy (f/m) nie maja szacunku dla siebie samych, ponizaja i zdradzaja wlasne autorytety, sa bardzo podli w stosunku do siebie samych innych, maja prymitywne maniery, sa w wiekszosci zle wychowani, sa tacy jak ten "ynteligent kaczy... czy ten Wons itp. bardzo duzo Polakow to dzicz i barbarzyncy!!! i to cos rzadzi teraz Polska!!!
@doktor1152 A ja nie mogę pogodzić się z tym, że dopuściliśmy " to coś do rządzenia Polską" Naprawić ten stan rzeczy będzie trudno - to ciernista droga na początku której należałoby system wartości przywrócić do podstaw i postawić jako fundament tej drogi.
już oceniałe(a)ś
6
7
Prezes spał jak wprowadzono stan wojenny w 1981. Prezes woził się na pracy i czynach innych, na sukcesie i prezydenturze Lecha kaczyńskiego. Prezes "wozi' się nieetycznie na katastrofie smoleńskiej. Prezes żyje zemstą na przeciwnikach. Prezes jest chory....
już oceniałe(a)ś
21
25
`