To może być szok. Wiceprzewodniczący klubu Kukiz'15 Marek Jakubiak o 4 czerwca 1989. Najciekawszy moment w 59 sekundzie nagrania.
Więcej
  Komentarze
  polityk,elita, creme de la creme...
  @cat-echetka elyta
  już oceniałe(a)ś
  30
  26
  @cat-echetka Dla tego wąsatego oblicza świętem jest dzień, w którym kupuje nową apaszkę. KuPIS'15 to zbiór popłuczyn gorszych od Samoobrony...
  już oceniałe(a)ś
  35
  26
  @cat-echetka Koszula z Lidla? Narodowiec?
  już oceniałe(a)ś
  16
  20
  @cat-echetka Uproszczony organizm, ot i tyle...
  już oceniałe(a)ś
  9
  6
  @cat-echetka Wolę zdecydowanie poczciwego co zapomniał, a niżeli psychopatę co wszystko pamięta. Przeca widać że ów człowiek jest poczciwy, a pani dziennikarka z leksza nakręconą, znerwicowaną. MĄDROŚĆ TO NIE WIEDZA NABYTA, MĄDROŚĆ TO WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I WYCIĄGANIE WNIOSKÓW.
  już oceniałe(a)ś
  1
  16
  Jeeeeeeezzzzzuuuuuuussssssssmaaaaaaaaarrrriaaaaaaaaa, co za matoł!!!!!!!!!!!!
  @asperamanka Powiedział, co wiedział... I to w sumie tyle.
  już oceniałe(a)ś
  20
  16
  @antirussia81 Nieprawda. Mówił o tym, czego nie wiedział. Mądry by przynajmniej siedział cicho. Debil od Kukiza brnął...
  już oceniałe(a)ś
  24
  25
  @asperamanka "Przepraszam, a co on powiedział? Bo nie mam ochoty oglądać filmu." Jakubiak: "Mamy więcej swoich starych świąt, Unia Europejska jest ważna, ale .." Potem powiedział, że nie ma co świętować, bo wybory są co 4 lata. On chyba myślał, że to chodzi o coś z UE. A to, że Jakubiak nie świętuje wyborów 4IV co mnie nie dziwi. Był wtedy zawodowym żołnierzem i po 4VI jego socjalistyczny świat się zawalił. W 1990r. odszedł z wojska .......
  już oceniałe(a)ś
  20
  22
  youtube.com/watch?v=JkuYYu8PL_I
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @o.taki.sobie Dziś w TVP info które obejrzałem ze zdumieniem redaktor prowadzący wdeptał w ziemie innego przygłupa niejakiego Jakiego. Jakubiak powinien być szczęśliwy bo tenże Jaki stwierdził, że Trybunał Konstytucyjny to wymysł innego żołnierza zawodowego Jaruzelskiego :-))) i wobec czego powinien zostać zlikwidowany bo w kraju demokracji jakim są USA nie ma Trybunału Konstytucyjnego :-))))))))))))))))) (minister sprawiedliwości ) Zaraz potem dodał, że Amerykanie nie znają się na demokracji i powinni uczyć się od Dudy Szydło i Kaczyńskiego a nie pouczać nas co powinniśmy robić . Potem dodał, że w 2013 głosował przeciw przyjęciu 4 czerwca za dzień wolności i demokracji . Na pytanie co się wobec tego zmieniło skoro teraz PIS nie świętuje a wtedy Kaczyński i cały PIS był za, stwierdził, że nic . W odpowiedzi usłyszał, że kłamie bo wydruk z głosowania mówi, że nikt nie głosował przeciw. Na co Jaki odpowiedział, że on został wybrany przez suwerena do budowy dobrej zmiany i redaktor nie będzie go pouczał co robił 2013 roku podczas głosowania bo wie lepiej i że takie pytania odciągają go od pracy nad pisaniem dobrych ustaw dla Polski. Obaj z Jakim powinni założyć Sejmowy Klub Pijanych Abstynentów .
  już oceniałe(a)ś
  24
  25
  @antoszek22 Przecież Jaki niedawno na pytanie, co się stało w 1989 roku odparł głupkowato i jakby pytając- Powstanie Warszawskie ?
  już oceniałe(a)ś
  17
  18
  @kingsizemax Polski minister sprawiedliwości na antenie polskiej telewizji rządowej dowiedział się dziś, że w USA istnieje sąd konstytucyjny tylko nie nazywa się Trybunał Konstytucyjny co przyjął z niekłamanym zdumieniem i niedowierzaniem. Czy może być jeszcze bardziej durna zmiana ? Oczywiście ! Niemożliwe ? Damy radę ! Jak wybierzemy tego trepa i jego kolegę absynenta "Ja to się nie znam " na szefów bałaganu. Kukiz prezydentem a Jakubiak premierem . Pod warunkiem że wszystke obrady tego szacownego gremium będzie transmitować telewizja. A my co tydzień będziemy mogli robić referenda kto wygląda na mniej zmęczonego.
  już oceniałe(a)ś
  21
  23
  @antoszek22 "O królewno jasnowłosa! "................. Wiedziałam, że to matoł, ale żeby aż do tego stopnia!
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @japka_putina nie dość ze matoł to jeszcze pasująca do niego fryzura i i te szmatki pod szyją - burak.
  już oceniałe(a)ś
  9
  8
  @japka_putina Jak ten debil nie ma skrzydeł huzarskich przed oczami to nie ma święta,ale zawsze można się nachlać piwem...
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  @mariab149 Nie wiem jak nazywa się człowiek który przeprowadzał ten wywiad ale dawno nie widziałem tak rzeczowego redaktora przygotowanego do dyskusji . Rzeczowość reaktora w zestawieniu z infantylizmem Jakiego to nalepszy kabaret jaki widziałem od lat . Nawet pożegnanie gospodarza programu wypowiedziane poważnym tonem , widzimy się za dwa tygodnie zabrzmiało jak dobry żart.
  już oceniałe(a)ś
  6
  7
  @asperamanka ogólny przekaz : jestem idiotą i bardzo dobrze dobrze się z tym czuję.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  kretyn
  @klm747 Nie musisz się przedstawiać.
  już oceniałe(a)ś
  16
  15
  @klm747 W końcu z partii Kretyn '15
  już oceniałe(a)ś
  14
  14
  @klm747 bo tam doktryna jest to, zeby byc na NIE.... a dopiero potem pytaja sie, ale o co chodzi...
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @klm747 Wolę zdecydowanie poczciwego co zapomniał, a niżeli psychopatę co wszystko pamięta. Przeca widać że ów człowiek jest poczciwy, a pani dziennikarka z leksza nakręconą, znerwicowaną. MĄDROŚĆ TO NIE WIEDZA NABYTA, MĄDROŚĆ TO WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I WYCIĄGANIE WNIOSKÓW.
  już oceniałe(a)ś
  1
  5
  @antkiem ty tak na prawdę czy jaja sobie robisz?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Każdy dzień oddajemy dla Polski". Za ile p. pośle?
  @zof77 W zasadzie to dla Idei oraz dla Ojczyzny. Ale oprócz tego, to (o ile mnie pamięć nie myli, to można znaleźć , ja niedawno szukałem i piszę jak pamiętam ) poseł może liczyć na 10 tys brutto pensji + ponad 2 tys nieopodatkowanej diety poselskiej + zwrot wydatków za prowadzenie biura + darmowej przejazdy (tez zwrot za benzynę), są też dodatki dla posłów za prace w komisjach (każdy poseł jest w jakiejś komisji) i za pełnione funkcje sejmowe. Jeśli poseł dodatkowo pełni funkcję administracyjną/urzędową (np. ma posadę rządową), to wtedy pobiera dodatkowe wynagrodzenie - np pani poseł Szydło, oprócz wymienionych wyżej pieniędzy dostaje też ok 15 tys zł z racji pełnienia funkcji premiera. Ale to drugorzędne sprawy, generalnie najważniejsza jest tu Idea i Ojczyzna.
  już oceniałe(a)ś
  16
  11
  @zof77 @cat-echetka Wolę zdecydowanie poczciwego co zapomniał, a niżeli psychopatę co wszystko pamięta. Przeca widać że ów człowiek jest poczciwy, a pani dziennikarka z leksza nakręconą, znerwicowaną. MĄDROŚĆ TO NIE WIEDZA NABYTA, MĄDROŚĆ TO WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I WYCIĄGANIE WNIOSKÓW.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @zof77 CZY WY WSZYSTKIE BARANY NIE WIDZICIE ZE TEN KRETYN GRA NA WASZY C H ZMYSLACH . !!!! RAMEN .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Powinna była ćwoka podpuścić, że to rocznica Powstania Warszawskiego.
  @marymania LOL
  już oceniałe(a)ś
  19
  17
  @marymania "trzydziesta pierwsza okrągła rocznica" ;)
  już oceniałe(a)ś
  23
  22
  @tomtg123 a ja tam bym powiedział bez kozery, że 237-ma, albo i 12863 -cia rocznica, oczywiście okrągła. I tak by łyknął jak małpa kit.
  już oceniałe(a)ś
  10
  8
  @marymania Wolę zdecydowanie poczciwego co zapomniał, a niżeli psychopatę co wszystko pamięta. Przeca widać że ów człowiek jest poczciwy, a pani dziennikarka z leksza nakręconą, znerwicowaną. MĄDROŚĆ TO NIE WIEDZA NABYTA, MĄDROŚĆ TO WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I WYCIĄGANIE WNIOSKÓW.
  już oceniałe(a)ś
  0
  11
  ten Jakubiak to MASAKRA !!!
  @oola @cat-echetka Wolę zdecydowanie poczciwego co zapomniał, a niżeli psychopatę co wszystko pamięta. Przeca widać że ów człowiek jest poczciwy, a pani dziennikarka z leksza nakręconą, znerwicowaną. MĄDROŚĆ TO NIE WIEDZA NABYTA, MĄDROŚĆ TO WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I WYCIĄGANIE WNIOSKÓW.
  już oceniałe(a)ś
  1
  8
  Debilizm tego "barona piwnego" aż boli jak się tego słucha. Poseł RP. Kabotyn.
  @szereszewski Oczadziały umysł.
  już oceniałe(a)ś
  13
  11
  Pani Justyno, jestem Pani fanem:). A ten Jakubiak to tragedia.
  @he219 Wolę zdecydowanie poczciwego co zapomniał, a niżeli psychopatę co wszystko pamięta. Przeca widać że ów człowiek jest poczciwy, a pani dziennikarka z leksza nakręconą, znerwicowaną. MĄDROŚĆ TO NIE WIEDZA NABYTA, MĄDROŚĆ TO WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I WYCIĄGANIE WNIOSKÓW.
  już oceniałe(a)ś
  0
  7