- Ten problem jest powszechny, czyli niebywała buta z którą politycy PiS występują w mediach. Kiedy w mediach pojawia się Beata Kempa albo Jacek Sasin, to oni mówią: tak jest i kropka. Nie ma żadnego 'ale', 'gdyby', 'jeśli' - mówi o dobrej zmianie przeprowadzanej przez polityków Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Skarżyński, socjolog, dziennikarz, doktorant w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Więcej
  Komentarze
  Wydaje mi się, że jest Pan bardzo łagodny w cenie Kaczyńskiego. "On czegoś chce". To czego on chce nie jest dobre dla Polski. On chce pełnię władzy dla siebie. Nie można go tym usprawiedliwiać. Nie ma nic dziwnego w niemożności dialogu z PiSem. Im dialog jest niepotrzebny, Podobnie jak nie dogada się Pan z krokodylem, któy chce zjeść Pana nogę, to podobnie nie dogada się Pan z PiSem który chce całęj włądzy dla siebie.
  @krakauer a czego może chcieć moskiewski pachołek? Gdy tak sformułujemy pytanie otrzymamy jasną odpowiedź. A efekty tych zachcianek już widzimy, co by nie pisać macierewicz i kaczyński na ordery od putina już zasłużyli!
  już oceniałe(a)ś
  12
  16
  "socjolog" słabo zna się na realiach. Pacynki mówią dokładnie to, czego oczekuje kaczyński. Tam nie ma żadnych samodzielnych wypowiedzi. Użalanie się nad kaczyńskim jest śmieszne. Przecież on może tych "niepokornych" wymienić w ciągu godziny.
  już oceniałe(a)ś
  7
  8
  @pis_won_za_don to forum to jakaś sekta kaczyńskiego wystarczy, że pierdnie a tutaj spazmy miliony komentarzy ach jak nas obraził ach i licytacje :)))
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Kto i po co dyskutuje z Kempą ?
  już oceniałe(a)ś
  48
  0
  Kaczynski, Duda i PIS sa po prostu zamachowcami i uzurpatorami, ktorzy uzurpuja sobie wladze ktorej nie maja , i ktorej nikt im nie dal. Ich rzady skoncza sie nie tylko dyktatura, ale takze katastrofa w praktyce we wszelkich mozliwych dziedzinach.
  @pysio62 Zamachowcem jest Kaczyński. Duda nic nie ma do powiedzenia, wykonuje rozkazy szefa. Nie bronię Dudy bo to człowiek bez honoru i ambicji, po prostu Prezes go wybrał, PiS-komuna poparła i mamy prezydenta-pacynkę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Faktycznie z tym opętaniem to może być prawda. Szczególnie jak patrzę na Antka i ten jego bałagan w oczach. Może trzeba by było zwrócić się do Watykanu o pomoc egzorcystów albo poprosić Franciszka żeby przy okazji DFni Młodzieży egzorcyzmował piSSlamistów.
  już oceniałe(a)ś
  38
  26
  Cholera jasna, a nie można by dać czegoś do poczytania. Oglądanie zajmuje 5 razy więcej czasu niż przeczytanie tego samego!!!!
  @pataran do czytania , nadal najlepsze są książki.....
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Kto kretynami wojuje przez kretynów ginie, gnomie.Kempa powinna śpiewać psalmy do kotleta na plebanii, a sasin - wyciągać szambo.
  już oceniałe(a)ś
  34
  26
  Ktoś ich jeszcze słucha? Osobiście nie słyszałem ich już kilka miesięcy. Sasin i Kempa to pozbawione intelektu i polotu przekupki.
  @montagnes44 Ja też ich nie słucham, ale obawiam się, że oni od tego nie przestaną istnieć :(
  już oceniałe(a)ś
  10
  11
  @mamagda3 Wiem, że nie przestaną istnieć, ale...na duszy lżej.
  już oceniałe(a)ś
  7
  8
  polacy najwiekszy żal powinni miec do wałęsy ---że pozwolił podniesc łby tym dwóm złodziejom od księżyca.---i teraz kicha.
  już oceniałe(a)ś
  34
  27