Kwestia donoszenia na Polskę za granicą jest szeroko komentowana przez polityków PiS-u. - Ci, którzy jeżdżą do Brukseli i szczują nie są patriotami - mówił dzisiaj marszałek Senatu Stanisław Karczewski. W podobnym tonie wypowiadał się Jarosław Kaczyński, gdy w grudniu 2015 r. określił 'donoszących' za granicą 'najgorszym sortem Polaków'. Przypominamy wypowiedzi polityków PiS, którzy, gdy byli w opozycji szukali pomocy w Unii.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Beata Szydło i krótka historia "Targowicy" Tutaj lepsze. youtube.com/watch?v=LXtWbrTh2ec
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  jak kaczy... i tzw. pis donosili w w Brukseli na rzad PO+PSL to bylo to "prawe i sprawiedliwe", te miernoty uwazaly, ze sa ciagle niesprwiedliwie traktowane, dlatego PE+KE i inne instytucje w Unii mialy sie zajmowac legalnie i praworzadnie wybranym rzadem Polski. ale jak kaczy...+tzw.pis+ziobro+gowin lamia prawo, niszczy instytucje demokratyczne i praworzadnosc, ogranicza wolnosc slowa i swobod demokratycznych (np. stosunek do mediow i dziennikarzy, pracownikow prokuratur, fundacji itp) to to jest "prawe i sprawiedliwe", bo suweren tak chcial?! tzn suweren tzw, pis+ziobro+gowin wybral zamach na demokracje w Polsce, jej instytucje i wartosci wynikajace z Konstytucji?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Skonczone szuje, bydlaki urzadzali Juvenalia w Brukseli a sprawie zwariowanego Smolenska, donosili na Polske a teraz jak to w zwyczaju PiSu zarzucaja innym WLASNE SWOJE PODLOSCI! Caly PiS. Polacy nie donosza na Polske i polakow, polacy protestuja przeciw idiotom typu Kaczynsk, Macierowicz, wariat ministrem Obrony, koscielna mama Szydlo Premierem duzego kraju w srodku Europy!! Te jest niebezpieczne nie tylko dla polakow a calej Europy i o tym swiat musi wiedziec, tak jak my polacy wiemy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Jak widać, marszalek Karczewski nie ustaje w wysiłkach aby potwierdzić opinię Tuska o swoim poziomie moralno - intelektualnym.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  hipokryci. Bez konca. Kali-moralnosc....
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Panie Prezesie Jarosławie Kaczyński, czy wyprał pan już brudną szmatę unijną pani posłanki Krystyny Pawłowicz?
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  `