- W naszej kulturze politycznej przyjęty jest termin 100 dni, jakie daje się nowemu rządowi - rząd PiS1 nie dostał tego czasu. Opozycja nie potrafiła wznieść się ponad własny interes. Ten festiwal1 siania strachu, wprowadzania chaosu, budowania podziałów między Polakami to nic innego, jak zasłona dymna dla ochrony własnych wpływów - powiedziała Beata Szydło w specjalnym przemówieniu transmitowanym w telewizji. Było to niemal dokładne powtórzenie wystąpienia, które wygłosiła w Sejmie kilka godzin wcześniej.
Więcej
  Komentarze
  Panika zapanowala w PiSie po sobotnim marszu.Uznali,ze najlepsza forma obrony jest natychmiastowy,zmasowany atak.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  p. Beato, nie wstyd pani tak wrzeszczeć i machać rękami , zamiast obronić się argumentami?
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  co ta premier za bzdury wygaduje! Przypominan tej kobiecie: Demokracja jest forma rzadzenia, w ktorej wybrani przedstawiciele narodu sprawuja wladze,. Typowe elementy demokracji: zasada przestrzegania Konstytucji, akzeptowanie opozycji, dzialanie zgodne z Konstytucja, ochrona gwarantowanych przepisami praw obywatelskich, , ochrona prawa, przestrzeganie praw czlowieka,. Poniewaz rzadzenie jest uprawiane przez dla ogolu spoleczenstwa, to wolnosc slowa, wolnosc prasy i innych mediow jest gwarancja dla tworzenia sie woli tzw ludu/narodu!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Szydło nie lubię bo jest cienka jak nudla, ale tutaj miła rację.
  @ac9 żart
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @ac9 Hahahahahhaha Niestety podzielę znów Polaków na "tamtych" i "onych", ale wam (tym którzy łykają te wszystkie kity PiS-u) na prawdę wydaje się, że jak się pogorszy tym, którym do tej pory było lepiej, to wszystkim innym się poprawi. Niestety będzie tak, że wszyscy będą mieli gorzej, a najgorzej będą mieli ci, którzy te "mętne szczyny" popierają. No ale cóż, narodowy sport Polaków, to ciągłe ekonomiczne porównywanie się z W. Brytanią i Niemcami
  już oceniałe(a)ś
  0
  0