Magazyn EKG w Radio TOK FM (14.01.2013)
Więcej
  Komentarze
  pojedzie z ofertą dopłacania czyli okradnie podatników i da obcemu
  @folwark_polski i zalatwienia sobie troche poklasku w mediach - taka inwestycja w wizerunek. Jest ona nowemu ministrowi bardzo potrzebna, wiec nie dziwota ze tak sie angazuje. A w to ze w takiej Pile wielka firma z zarowkami zwalnia 300osob a obok inne firmy drugie tyle, co w rejonie Pily jest prawdziwa tragedia (nie dostaja pieknej nagrody za zwolnienie, ani nie angazuje sie rzad w pomoc) to nikogo nie obchodzi :) I to lubie w tusko-polsce! Dziennikarze zawsze znajda metode na ochrone rzadu nierobow - a to brednie o zakopiance, a to peany o platnych autostradach,a to teraz bedzie epopeja walecznego ministra, ktory zainteresowal sie sprawa zwolnien dopiero wtedy gdy wszystkie decyzje juz zapadly.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  gdyby miał jaja to pojechałby i powiedział Włochom: wypier......lać z Polski. Jak pojedzie po prośbie to go wydoją a raczej nas.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  przykład FIAT-a pokazuje, że tzw. wolny rynek w UE od dawna nie istnieje. Nie wystarczy produkować lepiej i tanije, jeśli się nie ma układów z mafią polityczno-związkową. I tyle na ten temat
  już oceniałe(a)ś
  70
  5
  Powinien wybrać się do Rzymu i tam zmyć głowy a nie do fabryki która nie ma do powiedzenia nic kompletnie.
  nie do Rzymu, do Kanossy ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  uch.. myślę że oni z tamtąd wrócili z ekskomuniką - skoro fehler im allen teilen w bulanda zamyka fabrykę... teraz pytanie gdzie tu jakiegoś rozsądnego Klemensa znaleźć??
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  widać że nawet korporacja potrafi mieć z rządem jakiś plan dla obywateli i być patriotyczna a nie gadać bzdury o bezpaństwowym kapitale tak jak na zielonej bezdzietnej wyspie !!!!!!!!!!!!!!!!!
  @azazel66 Fiat korporacją.... co jeszcze poza samochodami projektują? Jakie usługi świadczą?
  już oceniałe(a)ś
  0
  6
  jak ten wyszydzany kaczyński w zeszlym roku w bielsku mówił że nie mozna wlochom pozwolić na przeniesienie produkvji pandy do włoch to tusk siedział cicho a przecież włosi łaski nie robią (dostali fabrykę w bielsku za 1800 dolarow ????) teraz nieudolne rządy rudego piłkarzyka budza się z ręka w nocniku i znow czas na dzialania pozorowane Donald ty idź pograj w piłkę lepiej
  już oceniałe(a)ś
  30
  8
  jak w swoim czasie Sarkozy chciał wymusić na Peugeocie przeniesienie produkcji z Czech do Francji to małe Czechy zrobiły dym w UE i Sarkozy nie miał innego wyjścia niż odpieprzyć się od Peugeota Jak Berlusconi zaczął naciskać Fiata o to samo to nasz Donald milczał bo dla niego ważniejszy niz fabryka w Polsce jest pijar więc dymu w UE nie zrobił z tego powodu bo pewnie bał się, że go w Brukseli klepać przestaną.. Dziś to już nie ma po co tam jeździć bo Fiat poniósł już zbyt duże inwestycje związane z uruchomieniem produkcji Pandy u siebie by opłacało im się odkręcać tą sytuację..
  już oceniałe(a)ś
  27
  6
  Jedzie naklonic Fiata zeby zaczal produkowac w Polsce Syrene Sport.
  już oceniałe(a)ś
  21
  3
  W Niemczech podobna sytuacja: GM zamierza zamknąć fabrykę Opla w Bochum W obronie miejsc pracy stanęła nawet sama kanclerz Angela Merkel! A w Polsce premier RP chowa głowę w piasek. Dobrze, że chociaż szefowi PSL-u się chce!
  już oceniałe(a)ś
  17
  10