Czy nastąpiło ocieplenie stosunków pomiędzy PiS a Pawłem Kukizem? Czemu służą zmiany w zarządzie TVP? Dlaczego warto wiedzieć, co pisze w swoim najnowszym felietonie Bronisław Wildstein i dlaczego to może być cenna lekcja o 'żydokomunie' dla Pawła Kukiza lub Magdaleny Ogórek, którzy zasłynęli antysemickimi wypowiedziami. W kolejnym odcinku 'Prasowania Wielowieyskiej' jak zawsze zaglądamy na łamy prawicowej prasy.

W ramach cyklu 'Wyborcza Classic' Dominika Wielowieyska przypomina również archiwalny wywiad z 1 sierpnia 2007 roku, w którym Agnieszka Kublik i Monika Olejnik rozmawiały z Lechem Kaczyńskim. Serdecznie polecamy!
Więcej
  Komentarze
  Bardzo nieudany tytuł. "Prasowanie Wielowiejskiej" sugeruje, że to Ona jest podmiotem (przedmiotem?) prasowania. Właściwe jest słowo "Prasowalnia" lub "Prasownica ...". Polecam słowo "Maglownica". Taka tam uwaga...
  @bangus
  masz rację ,też tak zrozumiałam w pierwszej chwili
  to tak jak w jakimś radiu mówili -witamy rannych gości
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @bangus
  Uważam tytuł za trafny przecież można MIEC prasowanie. Nie tylko być prasowanym.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @bangus
  Mało kto jeszcze mówi dobrze po polsku. Być może tylko ja.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @mimoza67
  "przecież można MIEĆ prasowanie".

  Tak, a zatem powinno być "prasowanie u Wielowiejskiej" albo "prasowanie z Wielowiejską".

  Przy okazji pomyślałem, że dla praktyków-komputeryków mogłoby też być "parsowanie z Wielowiejską", skoro to takie przelatywanie się po prasie dla wychwycenia co smakowitszych gryzów (bajtów) ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @bangus
  Mysle, ze to bledna interpretacja zabawy slowem, chodzi o czytanie wspolne PRASY a nie korelacje z "prasownica". Taniec - tancowanie, prasa - prasowanie, rozum - ROZUMOWANIE, mam nadzieje, ze pomoglam, ;-)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Kukiz kaput!
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Świetne, tylko dlaczego ta żałobna ramka?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0