- Czujemy się niewysłuchani, gdyż nasze protesty zostały zignorowane, dlatego postanowiliśmy mówić głośniej i będziemy wszelkimi metodami protestować - twierdzi Magdalena Siemaszko, biolożka, uczestniczka 'Obozu dla Puszczy'. Zapewnia, że osoby walczące o wstrzymanie wycinki nie boją się urzędników i służb mundurowych, bo wierzą że racja jest po ich stronie. - Ale jak pokazały ostatnie wydarzenia robi się coraz bardziej niebezpiecznie - komentuje działania policji w budynku Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych podjęte wobec protestujących. Czy walka o Puszczę Białowieską jest skazana na porażkę? I kto może pomóc zatrzymać wycinkę? Zobacz wywiad Igora Nazaruka.
Więcej
  Komentarze
  Mysle ze tym kudziom nalezy sie pomoc nas wszystkich, ktorym lezy na sercu stan naszej przyrody.Nalezałoby z powodztwa cywilnego , stanac przed Sadem przeciwko bezprawiu zwlaszcza w wykonaniu tych kmiotow zw Strazy Lesnej. Moze to bedzie skuteczniejsze od dzialan Panstwa?
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciwko władzy ludowej, niechaj będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podnoszenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej ojczyzny.
  Autor: Józef Cyrankiewicz, w przemówieniu radiowym po wydarzeniach w Poznaniu w 1956
  @tull
  Pamietamy !
  Ten kolaborant kiedys w PPS zdradzil przyzwoitosc czlowieka za luksus zycia.
  Nic zlego nie spotkalo kanali. Podobnie teraz nie ma pewnosci,ze za wszystkie naduzycia popelniane na codzien przez kanalie Ziobry, Blaszczyki na sznureczkach z Nowogrodzkiej
  a wlasnie tam ten glowny winowaajca zyje,jak pazek w masle. Demokracja jest slaba, kiedy musi sie bronic z bandytami popolitymi zwllaszcza, ze sa wybierani przez ciemny lud
  do Sejmu.
  Ten element zakuwa w kajdanki naukowcow, ktorzy bronia puszzy. Chce widziec zakutych w kajdanki tych pisich szczurow tej szaranczy niszczacej panstwo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wiecej detali w dzisiejszym oko.press.
  @manka
  oko.press/palce-odbycie-pochwie-skandaliczne-traktowanie-ekologow-policje-prawnik-nigdy-spotkalem-sie-taka-sytuacja/
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Za komuny bylo bylo podobnie ale nikt nie pekal i wyszlismy na swoje. To samo bedzie a pisem i jego odzialami szturmowymi szkolonymi na wzor ZOMO. Warto zanotowac nazwiska i stopnie sluzbowwe.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  biolog nie "biolozka"!
  @manka
  Po calych wiekach dominacji mezczyzn razi nas forma osobowa meska zmieniana na zenska. Niestety swiat nie stoi w miejscu. Ziemia nie jset dalej plaska... trzeba nie byc dinosaurem,zeby przezyc.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `