Justyna Dobrosz-Oracz rozmawia z prof. Andrzejem Rzońcą, głównym ekonomistą Koalicji Obywatelskiej, współautorem jej programu wyborczego.

Cały wywiad do przeczytania tutaj.
Więcej
  Komentarze
  Prof. Rzońca mówi jasno i przejrzyście. Jednak pis zastawił pułapkę na wszystkich przyszłych rządach - "nikt nas nie przeskoczy" w rozdawnictwie. Poza tym marnotrawienie pieniędzy. W tej sytuacji jeżeli nie opamiętamy się skończymy fatalnie, może jak Grecja - ale nas nikt nie będzie ratował, może jak Wenezuela ....? Oczywiście pis nas doprowadzi na pewno do czegoś złego. To nie jest przypuszczenie tylko pewnik na podstawie rządów przez ostatnie 4 lata. Myślę, że opozycja - gdyby przejęła władzę - dawałaby nadzieję na lepszą drogę rozwoju kraju - ktoś będzie musiał to zrobić wcześniej czy później. Obyśmy nie spadli na dno ..., bo wtedy .... ?????
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  wydelegowano pisowskich trolli - głupków , nie mają już ludzi - w bój rzucają barachło ( black.dupa. hole , Schobergarten1 ).To-to oprócz menelowego pieprzenia nie wyda z siebie nic rozsądnego !
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Rzońca - michnikowy ekspert...
  @black.dupa.hole
  Za wikipedią: Andrzej Rzońca - polski ekonomista, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, profesor nadzwyczajny Szkoły Głównej Handlowej, członek Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2010?2016, od 2016 do 2017 przewodniczący rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich.
  Shejtowany przez kogoś podpisującego się jako "black.dupa.hole".
  Tarzam się ze śmiechu xD
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @black.dupa.hole
  Zmien adres bo mnie obrażasz,
  dupa.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `