Ta sprawa to był pierwszy akord w sporze Andrzeja Dudy z Antonim Macierewiczem. Ale wygląda na to, że po cichu prezydent zrobił pół kroku do tyłu. Chodzi o historię major Magdaleny E., która pomogła w uwolnieniu polskiego oficera przetrzymywanego na Białorusi. MON chciał ją zdegradować za 'samowolkę'. Były koordynator służb specjalnych twierdzi, że Andrzej Duda znał szczegóły akcji. Nie uratował jej jednak przed szefem MON. - Forma odzyskania polskiego oficera przetrzymywanego na Białorusi była ustalona wraz z szefem prezydenckiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Stanowisko Andrzeja Dudy powinno być zdecydowane. A trochę się wycofał. Wolał zachować dystans - powiedział Marek Biernacki w rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz.

Co Andrzej Duda odpisał obecnemu posłowi PO? Co były minister sprawiedliwości wie o powstawaniu projektów prezydenckich?
Więcej
  Komentarze
  Szambo i bagno! Obecni urzędnicy Rządu i Prezydent nie są przedstawicielami Narodu, robią tylko dla siebie i swoich. Kto da więcej i ile więcej można się nachapać. My Naród Polski jesteśmy dojnymi obywatelami. Zgadzamy się na to, bo dostaliśmy ochłap 500+ dla niektórych i takie tam.
  @ddbk2015
  Po tysiąc kroć tak.Wystarczy obserwować co robią ,nie trzeba ich słyszeć,to kurde se modlitwe od granicy do granicy .różaniec to przecież zupełnie co innego nie będę tu robił wykładu ,na miesięcznicy wczoraj dla zademonstrowania udziału kościoła wyjątkowo już chyba 20 celebrujących się i demonstrujących -księży,KTÓRZY NIE WIEDZĄ CO TO JEST POKORNA I CICHA MODLITWA a egzaltują się nieświadomie lub z chęci zysku pod kierownictwem i przywództwem złych ludzi od 90 miesięcy trupami ze SMOLEŃSKA, już kościół katolicki stracił zupełnie moralność .To co oni robią to wiec radości i taniec na ciałach ofiar jeszcze połączony z wykopkami prok.PASIONKA zgadzam się z twymi uwagami"Szambo i bagno! Obecni urzędnicy Rządu i Prezydent nie są przedstawicielami Narodu, robią tylko dla siebie i swoich. Kto da więcej i ile więcej można się nachapać. My Naród Polski jesteśmy dojnymi obywatelami. Zgadzamy się na to, bo dostaliśmy ochłap 500+ dla niektórych i takie tam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czyli mamy 2- ch prezydentów w Polsce. Jeden "nowogrodzki" a drugi ? Jaki ?
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  To co robi PAD to, wygląda na zwykłą ustawkę z kurduplem. I ma za zadanie zrobić wodę w mózgu ludziom, którzy jeszcze się wahają czy poprzeć żoliborskiego śmiecia czy nie!
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  `