Prokurator Jarosław Kałużny, mimo protestów rodziny, rozgrzebał grób Arama Rybickiego. Prokurator Tomasz Kuroszczyk odmówił wszczęcia śledztwa w ewidentnej sprawie niepublikowania przez premier Szydło wyroku TK. Prokurator Małgorzata Kołodziej umorzyła śledztwo w sprawie pobicia kobiet blokujących tzw. Marsz Niepodległości.... Wszyscy funkcjonariusze publiczni, którzy zamiast służyć obywatelom, służą władzy - znani są z imienia i nazwiska. Zło nie jest więc bezimienne, serwilizm - ma swoją twarz, podłości dopuszczają się konkretni ludzie. Zapamiętajmy ich 'czyny i rozmowy' - apeluje Jarosław Kurski. Zobaczcie komentarz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Tak, trzeba zapamiętać te nazwiska i przypomnieć/rozliczyć je w lepszych czasach.
  już oceniałe(a)ś
  40
  1
  "Wstydzenie" jest dla cywilizowanych, przyzwoitych ludzi, dla "siepaczy" Ziobro to żadna przeszkoda ani dyskomfort, tylko drastyczne metody typu wydalenie z zawodu, gdy choćby tylko naciągnęli prawo to postawienie zarzutów i pozbawienie przywilejów emerytalnych.
  Wypalenie takich przypadków w wymiarze sprawiedliwości białym żelazem gwarantuje, że w przyszłości inni bez kręgosłupa nie pójdą tą drogą.
  już oceniałe(a)ś
  36
  0
  No cóż dopóki tz lud ma chleb i igrzyska to wykształciuchy mogą sobie wrzeszczeć do woli
  już oceniałe(a)ś
  33
  0
  Coś w rodzaju małej Norymbergi niezbędne.
  już oceniałe(a)ś
  30
  0
  Dead_Joe
  Nikt ci nie zmusza do pisania w wyborczej
  @manolo
  Fakt, nikt mi nie zmusza.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @Dead_Joe
  To po co to robisz?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @olean
  Czasami człowiek musi, inaczej się udusi ... :-)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @olean
  Żeby dać świadectwo prawdzie :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @Dead_Joe
  idź żyć!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Jak zwykle bardzo konkretny i potrzebny komentarz. Panie Kurski, bardzo dziękuję, bo są czasy, w których zestawienie faktów już nie wystarczy.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Brawo. Tak należy mówić. Sędziow, którzy się pod tym podpisali tez należy rozliczyć.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Nie mogę czytać głupot, które wypisuje na tym portalu Sroczyński. Dziwię się, dlaczego dopuszczono go tutaj.Podobnie w radiu TOK FM - przełączam na inną stację gdy go słyszę. Ostatnią jego rozmowę, którą słyszałam to była rozmowa a z panią D. Warakomską - jego sposób prowadzenia tej rozmowy był skandaliczny. Może TOK FM dokonuje "dobrej zmiany". Jak można twierdzić, że dziennikarz czy sędzia nie ma prawa mieć swojego zdania na temat tego co obecnie dzieje się w kraju. Wszyscy są obywatelami i mogą zabierać głos na tematy istotne dla nas wszystkich.

  Bardzo brakuje mi dziś pani Janiny Paradowskiej.
  @chomik2002
  A słuchałeś tej audycji Sroczyńskiego z bucowatym prezesem Lotu? Była wybitna, najlepsza rzecz jaką słyszałem w radiu od wielu lat.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `