- Ten protest miał przypomnieć PiS-owi, że my cały czas patrzymy, co oni robią - mówi w 3x3 Barbara Nowacka z Komitetu Ratujmy Kobiety. W prawie stu miastach w Polsce odbyły się protesty w obronie praw kobiet. Jej zdaniem, PiS w dalszym ciągu chce zaostrzyć prawo aborcyjne. - PiS, Jarosław Kaczyński, chce zmusić kobiety do rodzenia istot, które są definiowane jako trwale uszkodzone płody - stwierdza rozmówczyni Agaty Kondzińskiej. - Dlatego jesteśmy zmobilizowani, nie wolno odpuszczać pola bitwy ani o krok - dodaje Barbara Nowacka.
Więcej
  Komentarze
  Szanowna P. Barbaro. Nie jestem fanem waszego ugrupowania ale cos mi mowi ze aby w koncu zrobic porzadek w tym kraju nalezaloby mocniej, podkresle ZDECYDOWANIE zajac sie wypowiedzeniem chocby jednostronnym, Konkordatu bo bez tego ciagle beda sie powtarzac takie akcje z udzialem coraz to innych oszolomow, ktorzy w Toruniu i Watykanie widza swoja szanse na rzady. Czas z tym raz na zawsze skonczyc i oddzielic fizycznie Panstwo od Kosciola
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  brawo, Pani Barbaro, ale przede wszytkim trzeba uswiadomosc spoleczenstwo, niestety media, politycy sa wszyscy KONSRRWATYSCI, jak sie przebic z wyznaniem?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Jestem za PO, ale powiem tak:
  PO strzeliło sobie w stopę:
  1. uchodźcami
  2. podwyższonym wiekiem emerytalnym
  3. nie dali 500+

  Tym samym zgotowali Polakom PiS, co dało komunę+
  Dlaczego nie szukali, tak jak PiS, forsy za przekręty w VAT?, czy jak tu skubnąć Polaczków finansowo? i jak im w głupich łbach zakręcić?. Za mało też sypali o.Rydzykowi.

  Wasze protesty - czarne wtorki czy czwartki, kobitki, możecie sobie protestować, ale póki poparcie wynosi 40%, to wszystko o kant stołu. Ciemny lud nigdy nie będzie jasny.
  @mpo88
  Pomysły, o pomysły prosimy, a nie marudzenie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0