Marian Banaś już nie jest jak żona Cezara. Nie jest kryształowy dla PiS. Wielu liderów połyka własny język. I próbuje umyć ręce.
Prezes NIK okopał się na stanowisku, mimo że CBA ma wątpliwości co do jego oświadczeń majątkowych. Ale ponoć Prawo i Sprawiedliwość ma 'pomysł' jak wywrzeć presję na prezesa NIK tak, aby podał się do dymisji. A służby specjalne jednak wysyłały sygnał o tym, że oświadczenie majątkowe Mariana Banasia jest badane jeszcze przed jego wyborem na stanowisko.
Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Głupie uśmieszki Kalety i Jakiego. Tak was śmieszy, że Banaś przez lata czerpał zyski z nierządu? Będziecie się jeszcze śmiać baranim głosem. Przyjdzie moment, że sami pójdziecie na ulicę zarabiać na życie!!
  @krynolinka
  Jaki, Kaleta, Ozdoba to kwiat inteligencji Dojnej Zmiany, prawdziwi następcy zarówno Kaczyńskiego i Ziobry:))
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  @krynolinka
  Młode wilczki, walą z główki kroją portfele, gwałcą konstytucję. Ironiczne uśmieszki, do czasu. Bezczelnie gnojki z "dzielni".
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  @korab1
  @Vito
  Pustka moralna między uszami. Wszystko na poklask.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @korab1
  Dodałbym w sposób odpowiedzialny Krajewskiego,Budę ,Kownackiego (uwaga jest ich dwóch jeden nie przyznaje się do ojca ,który wziął 3mln odprawy z ERY TELE...KOM),należy jeszcze obowiązkowo mumieścić w śród ich inteligencji Czarneckiego ,Wójcika ,Wąsika Zielińskiego,Skurkiewicza,TEN EKSPERT POLITYCZNY.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jaki lex Banaś? Przecież prawo nie działa wstecz! Więc wszelki lex zacznie działać od następnej kadencji. Poza tym taki lex specialis to kolejny krok dewastacji Państwa.
  @Stach.
  w państwie PiS, który zafundował nam suwerem prawo działa wstecz - jak chce....
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @Stach.
  Zasada, że prawo nie działa wstecz nie wynika wprost z żadnego przepisu Konstytucji, a wywodzi się ją z zasady państwa prawa. Wiemy, że PiS tę zasadę rozumie w sposób dostosowany do aktualny potrzeb, tak więc...
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  @1snayper

  A gdyby wynikało z Konstytucji - to Twoim zdaniem byłaby dla nich jakaś przeszkoda?...
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @roga1952
  Nauczyciele coś na ten temat wiedzą
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A co z lex-Kaczyński? Też obstawił się klakierami, służbami i cały aparat panstwa go pilnuje. Lepiej to przerwać! Już nie jest kryształowo czysty, jak żona cezara.
  @fafkawirafka
  Messalina, żona Cezara Klaudiusza Augusta wygrała konkurs w ilości obsłużonych klientów w ciągu jednej nocy z rzymskimi kurtyzanami. Była równie kryształowa i poza podejrzeniami jak całe Biuro Polityczne KC Pi$:))
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Cały PiS nie jest czysty, jest unurzany w goo wnie po czubek włosów. Każdy z nich pojedynczo. Każdy czerpie i rwie ten kawałek sukna dla siebie, łącznie z klerem.
  Diabelski taniec na linie Pisu. A Polacy otumanieni jak ząbi. Marionetki.
  już oceniałe(a)ś
  32
  0
  Panie Marianie, niech pan nie rezygnuje. W następnych wyborach dostanie Pan 500.000 głosów suwerena z Małopolski.
  Opozycja będzie mogła zarzucac PiS kolesiostwo i brak działania służb. Przecież Kamiński i Wąsik Panu gratulowali wiedząc co Pan ma przeskrobane. Prezes też wiedział i co? Można, można. W końcu TKM i wszystko jasne.
  już oceniałe(a)ś
  30
  0
  Cholera? Chyba jednak ktoś w ?kamienicy na godziny? nie doznał orgazmu. I teraz się mści!
  już oceniałe(a)ś
  27
  1
  Polska Rzeczpospolita Banasiowa pod prezesurą naftaliny prezesa dziadków i dziadów
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  bis czy pis, jak nieznacząca różnica, co krok to grozi wyrok...
  banaś narozrabiał ministrowie powinni iść siedzieć, za błędne informacje w sejmie dające wielką władzę osobie wątpliwej konduity
  już oceniałe(a)ś
  21
  0