CBA zakończyło kontrolę ws. byłego prezesa NIK, Mariana Banasia. Na oświadczenie trzeba jednak poczekać. Jak sprawę komentuje Maciej Wąsik, zastępca koordynatora służb specjalnych? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz!
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Polski suweren jest dla mnie zagadka.
  Szydlo ,ktora wyrzucila flagi Uni ze swojego gabinetu (czyli zademonstrowala wrogosc wobec UE) dostala najwieksza ilosc glosow jako konadydatka na europoslanke.
  Kuchcinski ,ktorego PiS zmusil do rezygnacji z marszakowania za naduzywanie samolotow rzadowcych dostal najwieksza liczbe glosow w swoim obwodzie wyborczym.
  Ziobra ktorego ludzie zacierali slady po smierci p.Blidy i godzil sie na powstanie zorganizowanej grupy przestepczej w MS tez dostal najwieksza liczbe glosow w kielecikiem.
  Jednym slowem suweren PiSowski glosuje na przestepcow zlodziei byle by byl rekomendowany przez PiS.
  Wnioskuje ,ze PiS to nie jest partia polityczna tylko sekta religijna ,ktorej czlonkowie zapatrzeni w swojego guru zrobia wszystko po mysli prezesa.
  Najciekawsze jest to ,ze wiekszosc duchowienstwa i prawie caly episkopat tez nalezy do sekty smolenskiej.
  Biskupi polscy nie reprezentuja KK tylko sekte smolenska. Slychac to w wypowiedziach prominentnych czlonkow episkopatu,jak Jedraszewski, Gadecki,Dec,Mering i wielu innych.
  już oceniałe(a)ś
  40
  0
  Następny co robi łaskę, płacącym mu pensje obywatelom, odpowiadając na pytania dziennikarzy.
  O jakże ci wdzięczni jesteśmy, o wielki Wąsie, yyy Wąsiku, mały.
  @def11
  masz rację, za nasze pieniądze jego psim obowiązkiem jest rozmowa z naszymi przedstawicielami jakimi są dziennikarze, takie zachowanie to brak manier
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @jamol
  Wąsik i maniery. Ten mentalny odpad nie powinien się wypowiadać.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  jakoś mnie nie dziwi ani mafijny charakter tego państwa, ani mataczenie, ani wszechobecne klamstwo, nepotyzm, oszustwa, fałszowanie dowodów i zacieranie śladów.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Super rzad mamy!
  Nie wiem, nie powiem, nie odpowiem!
  Niech inni sie martwia!
  Juz nawet lez do placzu braknie!
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Ludek polski malo mysli bo po co, ksiadz przeczytal i powiedzial i starczy. A klotnia o miedze nasze i ich to stara historia, zacietosc a malo rozumu. Stad kraje protestanckie sa zawsxe bogatsze, bo tam kazdy musial i musi czytac Biblie sam to i mysli samodzielnie!
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  Ten Wasik to tez metna woda!
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  `