Rządowy program 'Czyste powietrze', który miał pomóc usunąć w Polsce piece węglowe, nie działa. Komisja Europejska straciła cierpliwość i odgraża się, że nie dołoży ani grosza do walki ze smogiem. Od ponad pół roku ostrzegano, że program walki ze smogiem w swojej obecnej formie nie kwalifikuje się do uzyskania unijnych funduszy i wymaga reform. Komisja Europejska twierdzi, że nie podjęto żadnych działań, by naprawić kulejący system. Kto ponosi odpowiedzialność za fiasko z Brukselą? Justyna Dobrosz-Oracz zapytała ministra inwestycji i rozwoju Jerzego Kwiecińskiego. Zobacz wideo.
Więcej
  Komentarze
  Dzięki vetu premiera , nie dostaniemy dofinansowania na ochronę środowiska. Ta kwota to, 35 miliardów euro na okres 10 lat. To jest to wstawanie z kolan.
  @Jagger48
  W związku z tym ceny, które już są wysokie, poszybują jeszcze w górę.Wtedy do zwolenników tzw dobrej zmiany może dotrze jak nami manewrują i okłamują.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  kłamie
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  To imponujące, że "Ministerstwo Środowiska weszło w kontakt z samorządami". Minister Kwieciński nas wszystkich, wdychających trujące powietrze, prawdziwie pocieszył tą informacją.
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  w Burakolandii w kraju bez elit w tym nazistowskim bajzlu
  wszystko jest mozliwe
  to kraj prymitywnej holoty rzadzonej przez cwanych chamow
  w koncu wszyscy sie poznali na waszych szalbierstwach
  brawo rzad wstajacy z kolan i kladocy sie jak obrazona prostytutka
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  A miało być tak pięknie... UE przeznaczyła kasę? prezes mógł dzielić wśród swoich, bo przecież "te pieniądze nam się należały!". Ktoś miał odwagę zapytać, na co PiS je wydaje? To w Europie nie wiedzą, że pisowcy to wyłącznie uczciwi i prawdomówni ludzie??!! I jak coś obiecają, to tak jest! Co prawda mogą się mijać z prawdą, ale tylko troszeczkę! co setna złotówka na ekologię, a 99 zł. na wypłaty dla biednych urzędników z klucza partyjnego. Tak podnosimy z kolan społeczeństwo!
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  z EU dostaniecie ZERO !!!
  @oola
  A czym rząd zasłużył na cokolwiek?.Choćby tylko w intencjach i deklaracjach? Jest buta, arogancja, niekompetencja i obciach. Aż wstyd być Polakiem. A o Europie będziemy niedługo tylko filmiki oglądać...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jak się dobrze wsłuchać to pan minister ma zamiar robić to co Unia nakazała czyli samorządy i banki. Kto dożyje ten zobaczy ile ?piecy? ten rząd wymieni. Kolejne przegrane zwycięstwo pisu.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Gumno będziecie mieli, nie pieniądze z Unii.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0