- Tak długo, jak będzie ten paradygmat socjalny 'kto da więcej, ten wygrywa' nie widzę swojego miejsca w polityce - mówił Ryszard Petru. W niedzielę wieczorem za pośrednictwem Twittera lider partii Teraz oświadczył, że nie zamierza kandydować w jesiennych wyborach parlamentarnych.
Więcej
  Komentarze
  Jednak nie można Panu Petru odmówić zdroworozsądkowego podejścia do gospodarki.
  Szkoda że rządzą nami dyletanci, Wszystkiego dobrego dla Pana !
  już oceniałe(a)ś
  16
  6
  Petru zdobyl w Warszawie 129.088 glosow, a nijaki Gryglas jedynie 1.011 i na plecach Petru wjechal do Sejmu. Gryglas w ramach wdziecznosci przeszedl do pisiorow. Petru odchodzi z polityki. Wyborcom coraz trudniej wierzyc w normalnosc polityki.
  @style
  Normalność polityki niszczą sami wyborcy, głosując na partie-bańki mydlane, powstałe tuż przed wyborami i znane tylko z dobrego marketingu. Jakość tych partii poznaje się później m.in. po takich transferach - one nie biorą się z niczego, to efekt pośpiesznego, chaotycznego układania list.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Petru Pan znalazł, trzeba przyznać, bardzo zgrabny pretekst do wycofania się z życia publicznego bez konieczności przyznawania się do sromotnej klęski jego osobistych, osobliwych niekiedy, poczynań w polityce;
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Słusznie robi, bo polityka to nie był jego żywioł.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  mysle, ze to sluszna decyzja pana Petru. Troche nie mial szczescia. Przerwa jest mu potrzebna. Jeszcze bedzie mial szanse w poityce, jesli zechce. Wprowadzil do polityki kilka ciekawych postaci. To tez jest wazne. Dzieki Rychu. Ryski to fane chlopaki...
  już oceniałe(a)ś
  9
  6
  Ostroznie z ocenami na forum. Facet zbudowal partie, znalazl ludzi i na pewno nie szedl do polityki dla pieniedzy tak, jak wiekszosc przecietniakow i zausznikow partyjnych bonzo. Partia Ryska niestety rozleciala mu sie w rekach, ale historia oceni, czy manerw Lubnauer z fuzja z PO byl dobry...
  @souek
  "Partia Ryska niestety rozleciala mu sie w rekach," -- dlaczego?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ten groteskowy akolita Balcerowicza mial pieniadze z sektora finansowego na jedna kampanie wyborcza. Agencja reklamowa wykreowala go na cos publicznie pokazywalnego. W ciagu 4 lat udowodnil ze jest nikim i juz nikt nie da mu pieniedzy na polepszenie wizerunku. Z takimi ludzmi jak Petru czy Schetyna faszystowskiego PIS'u nikt nie przepedzi.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Dobre, Jak jego partnerka korzysta z socjalu 500plus to mu jakos nie przeszkadza...masz pan racja panie Petru,niech ludzie robią 5netto za godzina na smieciowej ,komu mało na szparagi do Niemca albo na pomidory do Rumuni.
  już oceniałe(a)ś
  6
  6
  `