- Pozycja prezesa PSL nie jest zagrożona. Uzyskaliśmy minimum - mówi Piotr Zgorzelski, prawa ręka Władysława Kosiniaka-Kamysza. Nie jest też prawdą, że ludowcy zdecydowali o wyjściu z Koalicji Europejskiej. Kiedy decyzje zapadną i od czego są uzależnione? Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Chyba jeszcze nie zrozumieli, że PSLu już nie ma. Mieszkańców wsi można podzielić na elektorat socjalny ( żyje z zasiłków, dopłat do ha , produkuje gł. na użytek własny, a co sprzeda to bez podatków np truskawki, chryzantemy itp ) , drugi rodzaj to duże gospodarstwa produkujące na rynek . Tych pierwszych jest zdecydowana większość tych drugich b. mało ( 75% gosp. ma do 5 ha, pow. 500 ha miało 759 !!!! gospodarstw). PIS przejął cały wiejski elektorat socjalny , kupił ich socjalem i zbrataniem z klerem. Dla Partii chłopskiej nie ma już miejsca we współ świecie.
  @apsonline
  Celna analiza.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Nie jestem pewna,czy PSL nie jest obciazeniem?
  @kamila gwiazda
  jest obciążeniem. Robi z koalicji PIS BIS, "ciamajdan"
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Wypieprzać z tym PSLem RAZ NA ZAWSZE!

  Należy stworzyć nowy blok skupiający tylko siły prodemokratyczne, liberalne i proeuropejskie z silnym akcentem na koniec państwa wyznaniowego. Koniec macania się z "konerwatywnym skrzydłem PO", koniec z PSLem. Niech spiedralają i sami sobie robią koalicje, gdzie wąsaty Kalinowski będzie z nadętą miną nasłuchiwał jakichkolwiek przejawów normalności tupiąc obcasem jak jaki Boryna.

  Tylko jasny podział na ciemnotę i normalność bez fałszowania rzeczywistości "katolicyzmem z ludzką twarzą" ma szansę na jakikolwiek sukces w dłuższej perspektywie.
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  Niech spie...ją te homofoby
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Zaczyna się. PSL to partia zdrady.
  @crash
  Zwąchają sie z PISem pewnie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jeśli wyjdą z koalicji, to pis i zeżre. Może i dobrze? Na wiochach wpływów nie mają.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `