Senat bez poprawek przyjął nowelizację ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa. Likwiduje ona możliwość odwołania się od konkursów sędziowskich do Sądu Najwyższego. I umarza postępowania już rozpatrywane.
'Chyba lepiej, żeby nie było pretekstu, żeby Polskę ciągać po instytucjach międzynarodowych' - ujawnił prawdziwe intencje PiS europoseł Ryszard Czarnecki.
Ale jak się okazuje KRS, która ma stać na straży niezależności sądownictwa, chciała iść krok dalej niż Prawo i Sprawiedliwość... Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Delegalizacja tych pisowskich faszystów i postawienie przed sądem kulawego duce i jego czynnie biorących udział w zamachu stanu marionetek, to program minimum na najbliższe miesiące...
  już oceniałe(a)ś
  27
  0
  Dwieście lat zaborów, dwie wojny światowe, komuna, a na koniec Czarnecki, Ast, Schreiber i Dworczyk. Za co, ku.....wa, za co to?
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  Zadekretować można wszystko, nawet to, że Jarosław K. jest bardzo przystojnym młodym blondynem o IQ kwalifikującym go do MENSY i w dodatku ma sylwetkę jak "Dawid" Michała Anioła...
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  PiSie klawisze!
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Ważne na przyszłość - odciąć PIS od dalszego sprawowania władzy w Polsce i kompletnego zdemolowania systemu prawnego.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  To juz nawet nie skandal. To zalosna farsa demokracji.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  nie pokazujcie tych ryjow!
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Rece opadaja.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  `