Prawo i Sprawiedliwość ma problem. Miał być umiar i pokora, a potwierdziły się doniesienia 'Gazety Wyborczej' o bajońskich pensjach współpracowniczek prezesa NBP. Martyna Wojciechowska zarabia średnio prawie 50 tysięcy miesięcznie. To więcej niż szefowie departamentów kluczowych dla funkcjonowania banku centralnego. Jak na to zareagowali politycy PiS? Znacząco... Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Przecież takie dyrektorki są w każdej szanującej się agencji z dyrektorkami i tyle zarabiają. To im się po prostu należy...
  @emsi2020
  WIEEEELKA PROŚBA: publikujcie na youtubie takie materiały!!!!!!

  Materiał nie w formie video, nie dociera do 50% narodu.
  Prenumeratorzy Wyborczej to jeszcze mniejszy ułamek.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Suwerenowi 500+ elicie PISu 50000+
  już oceniałe(a)ś
  77
  0
  Oni byli tacy skromni, że zegarki komuś wytykają. Afery im się u nóg pissdżą od lat. Szyszko z ze stodołą za milion, kontra Nowak z zegarkiem, a wcześniejszych afer niewiele osób pamięta, a było tego wiele, więc rżną głupi naród, ile wlezie. Ludzie nie widzą, że są okradani przez pisdzielską bandę? NajgłuPiS, który dał się kupić na ten zegarek, ale co teraz się dzieje i słupki w sondażach wyborczych, ani drgną, to jest dopiero fenomen. Murzyn na kokosie przy tym jest jak mądry wolnomyśliciel. Ludzie z poprzedniej epoki byli czyści, jak kryształ, a lud dał się kupić na zegarek i ośmiorniczki, co za tumany. Kiedyś jak chodziłem do szkoły, na lekcjach historii nie mogłem wielu rzeczy zrozumieć, aż do władzy pisdzielców, którzy pokazali prawdziwe oblicze Polaka.

  Bardzo smutne.
  już oceniałe(a)ś
  76
  2
  Spoko, spoko, co powiedział swego czasu pełniący obowiązki prezydenta - duda. Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie. No i to robią
  już oceniałe(a)ś
  72
  0
  Każdy z "glapińskich" traktuje wszystko jako "zdobyczny ich folwark i to w ogóle skandal że ten CIEMNY LUD czegoś się domaga i chce "wszystko" wiedzieć. To tylko za "komuny" taka hołota mogła czegoś się domagać, a dziś....... . wynocha !!!!!. Żaden z Was tych niezadowolonych nie głosował na nich, wszystkie "święte"...., to skąd te ponad 50% tych szczęśliwych "oszalałych",- nauczycieli, służby zdrowia, wielu, wielu grup teraz protestujących. Spokojnie .... i już niedługo znowu dacie się im "kupić za garstkę brzdzin" i zagłosujecie na nich. Powodzenia !!!!!
  już oceniałe(a)ś
  49
  0
  Jak dojna to doja,bo niewiadomo jak długo jeszcze "złote dukaty "beda się toczyć.
  już oceniałe(a)ś
  46
  0
  Tyle powinni zarabiać nauczycie, pracują ciężko i to głową
  @iisort
  no właśnie, czym pracują te panie w NBP?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Wow....
  Ja cię nie mogę!
  Jak to się ma do "afery" posła Stefana N.?
  @Bronekolek
  Trzej starsi panowie lubiący młodsze panie: Niesiołowski, Marcinkiewicz, Glapiński. Który z nich najsprytniejszy?
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  @ella
  za tych 2 pierwszych ja nie płacę i g.... mnie to obchodzi . . .
  już oceniałe(a)ś
  23
  1