Jeszcze we wrześniu 2018 roku, minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska twierdziła, że nie ma pieniędzy na 500zł na każde dziecko. Teraz Prawo i Sprawiedliwość obiecuje te świadczenia, choć nie ma na to środków zapisanych w budżecie. Skąd zamierza wziąć pieniądze? Justyna Dobrosz-Oracz pyta polityków PiS.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jak to ***** skąd. Wydrukują. To się da sfinansować. Inflacją. Może nawet nie będzie dwucyfrowa. Albo podwyższą podatki i zaduszą wzrost. Rachunek jest naprawdę prosty.

  Starzec potrzebuje jeszcze 4 lat i jego naprawdę te konsekwencje nie interesują.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  PiS dopiero myśli skąd wezmie kasę. Pewnie znowu komuś coś utną.
  @agik
  PKO, AZOTY, ORLEN, LOTUS, KGHM, itd. mozliwe ze SREBRNA cos tam dozuci.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @agik
  Może głowę? Paru kandydatów mogę wskazać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wg ustawy budżetowej w 2019 wydatki mają być większe od dochodów o 28,5 mld, więc kiełbasa wyborcza PiS będzie sfinansowana kolejnymi pożyczkami, niech żyje bal:)
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  zgromadził sobie pulpecik Riczard równowartość kilku setek 500+ pod tą szyją i na boczkach. Przygotował sobie zapasik.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Proszę nie wyciągać więcej żadnych afer PiSu. Każda afera skutkuje kolejnym programem +. Ponieważ sÓferen plusy lubi, ta licytacja nie będzie miała końca. PiS zastawi Szczecin Niemcom, Mierzeję Wiślaną Ruskim , kolejkę na Kasprowy Słowakom a zamki i pałace z "ziem wyzyskanych" niczemu niewinnych Czechom. Wszystko po to by dać komuś ( potencjalnemu wyborcy) jakiś+.. Suweren się cieszy, Wiosna dużo obiecała, PiS więcej, koalicja nie ma wyjścia. Rozsądek i odpowiedzialność przegrała. Na horyzoncie kryzys światowy. Miałeś chamie złoty róg.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Opodatkowac zcarnych!
  I juz sa pieniadze.

  Chociaz w lapach tego rzadu rozleza sie na zakup kaszanki wyborczej.

  Ten kraj wkrotce zbankrtuje.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Życzliwie doradzam aby wszystkowiedzących ( JK i MM ) publicznie nie dopytywać ...bo można w niełaski popaść i świetlana karierę złamać; lepiej jak pyzaty Rychu wić się i ślizgać ...tudzież wślizgiwać
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  ogolnie jest dobrze , jestesmy silni barwni i preznie przezmy do przodu , nurt jest silny bo wodz ma iskierke geniuszu w genach .
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  `