Na konwencji PiS-u obiecano 500 plus od pierwszego dziecka, zlikwidowanie 18-proc. podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, jednorazowo 1,1 tys. dla każdego emeryta, obniżenie podatków i przywrócenie lokalnych połączeń. Beata Szydło stwierdziła, że to prezent od prezesa Kaczyńskiego. Jak to komentuje opozycja? Pyta Justyna Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Nie prezent, Srebrnej prezes sobie nie wypracował, uwłaszczył się na majątku publicznym, sprawiedliwość dziejowa gdyby oddał.
  już oceniałe(a)ś
  15
  1
  Z czego dacie? Bezmyślnie dacie? po równo 500+ tym, którzy potrzebują rzeczywiście i tym, dla których to bez znaczenia. A nie lepiej dać tym, którzy rzeczywiście potrzebują, a za pozostałe pieniądze wybudować żłobki i przedszkola?
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Dobra rada rodzimego dziada. Szmal pobrać i .........wyp..iąć się na Pis.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Czy esbecy i milicjanci też dostaną po tysiaku na prezent od prezesa ? Przecież niedawno im obniżył świadczenia.
  @zegarek36
  Mysl co piszesz lub wez chociaz w cudzyslow. jaki prezent? od jakiego prezesa? To jest zwykly posel. W III RP nie rzadza sekretarze parti.Zapomiales ? Nawet za Gierka bylo rzad rzzadzi a partia kieruje. A tu co mamay zwykly posel rzadzi 40 mln panstwem? Zachecam do czytania kisazek Pana red. Piatka. Czy Polska jest jeszcze nasza czy juz Kremla i watykanu?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  A co stoi na przeszkodzie, aby obecny rząd PiS przeznaczył po 500 złotych na każde dziecko? PiS słowami B. Szydło już dawno zakomunikował o takim planie. Po jakimś czasie wycofał się z tego pomysłu. A po pewnym czasie ograniczył owe 500+ również dla innych grup.
  @g_ch
  Niedokladnie sledzisz fakty. To PO wnisokowalo o 500+ na kazde dziecko i wtedy na zlosc staruch mowil NIE. To amo z 13 dla emerytow. Kto wnioskowal. Badz uczciwy w tym co piszesz,. PPoza tem po co milionerom 500+. pan posel czarnecki wlasnie zapytany czy wezmie to 500+ powiedzial, ze musi uzgodnic z malzonka. taki gentelmen. Nie dajcie sie ludzie ordynarnie "nabbijac w butelke">
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Świetne teksty...a co wy dacie Polakom? Polskim,kochanym dzieciom? Szczaw i mirabelki? Czy może tym razem coś innego ale wątpię bo wasz minister mówił,cytuje; pieniędzy nie ma...pieniędzy nie ma...
  @sebastian666
  A są? To skąd 30 mld deficytu w czasie gospodarczej koniunktury?
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @sebastian666
  Masz mog do myelnia to zacznij myslec. Rok temu dla dzieci niepelnosprawnych nie bylo 500 zl dlla ludzi, ktrzy zyja za 900 zl miesieczznie. Nie tyko to, a przeciez 500+ dla milionerow o czym swaidczy ? Czy milioner potrzebuje tego? czy to nie jest przekupstwo. Moge tak wyliczac po kolei, ale to trzeba myslec. Zachecam. Nie chodzi o to, zeby nie da. Oni ukradli wiecej niz chca dac. dac to moze a raczej oddac co ukradl z bratem z uwlasczzenia Giganta Prasy-Ksiazki_ruch. Ekxpress Wieczorny, ktory to tytul gazety zaraz sprzedali Szwajcarom zostawiajac sobie budeynek na Norogrodzkiej do disiaj. Dwiekamience w Alejach i Srebrna, gdzie marzy watazka o wtin tower, jak w Nowym Yorku. Tylko tam stawiali za swoje, a ne kradzione. jesli ty chwalisz Pis to masz mozg w spodniach, albo wogole. Wstyd mi za takich Polakow.
  Wollaja,ze balcerwocz sprzedal, Tusk sprzedali Polske. Brednie to kaczynski juz nas sprzedal Kremlowi I Watykanowi. Zacznij czytac ksiazki kim sa ci ludzie.?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  `