PiS ma problem, bo chce wygasić konflikt z Unią. A protest sędziów trafił też do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Aż siedmioro sędziów, w tym jeden wybrany głosami PiS, zarzuca prezes Przyłębskiej łamanie prawa przy wyznaczaniu składów orzekających. Co mówią politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy obiecywali 'odpolitycznienie' TK? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz
Więcej
  Komentarze
  Wiem, że powinienem być zaintrygowany tytułem i chcieć się dowiedzieć co też politycy PiS wymyślili żeby usprawiedliwić swoje nowe lajdactwo.
  Ale nie jestem.
  Nie obchodzi mnie co oni mówią.
  Są bandytami i już.
  W jakie kłamstwa i krętactwa ubierają swoje wypowiedzi mnie nie interesuje, wręcz mnie drażni. Czekam kiedy pójdą pod sąd.
  @NieMaZgodyNaGlupote
  my biedni ciemni i głupi czytyelnicy wyborczej ogłupiani przez TV Narodową topbie możemy tylko skrócić oczekiwania ale pod warunkiem że wyjdziesz na ulicę i nie będziesz czekał tak jak moi sąsiedzi zawsze z nadzieją czekają że ktoś inny to za nich zrobi .np zadzwoni ,zainterweniuje poskarży albo pogrozi ,tak wygląda nasza aktywność a młody jeło[p dostaje 3x500 + i zastawia swoim 18 letnim oplem przejście .i jemu się też należy .
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  a co pisobolszewickie kadry w TK mogą mówić? To co dostają sms z Nowogrodzkiej. To parodia TK a nie Trybunał.
  już oceniałe(a)ś
  46
  0
  To już nie tylko parodia TK to jest parodia sejmu,A ta nabuzowana Mazurek to prosty ekwiwalent tej parodii.Ją nawet komedianci nie są tak groteskowo zabawni jak ta zakłamana opcja PIS.
  @gabrys
  Tak, i fajnie, że już im nerwy puszczają.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Senator który wyprowadził do Luksemburga 69 mln złotych jako pieniądze ze SKOK Wołomin ,które to wcześniej chciał ukryć przed skarbówką u Czarneckiego deponując je w Banku IDEA będącym własnością Czarneckiego,ten senator następnie wyprowadza 100 mln złotych do Luksemburga tworząc tam filię banku SKOK także są to pieniądze stracone przez Skarb Państwa i nie są one do opodatkowania w Polsce ani też nie pracują dla POLSKI są to pieniądze wyprane ale ukradzione.Następnie Gliński niby kupując na niby coś co na zawsze było darowizną dla narodu Polskiego kupuje na siłę za 500 miliardów ipieniądze już na trzeci dzień są na rachunkach w tym banku w Luksemburgu.Ponieważ PIS buduje od początku swej dyktatury oligarchię ,powtarzam "POLSKĄ OLIGARCHIĘ" na wzór rosyjskiej czy Ukraińskiej ,sądzę że są to takie skromne oszczędności z przeznaczeniem na na budową 180 PIĘTROWEGO biurowca w Warszawie Kasyn GRY w/g wzoru prezentowanego przez TRUMPA.
  @gabrys
  Drobna korekta, nie 500mld, a 500mln zł, co i tak pozostaje gigantyczną kwotą .
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Delegalizacja w zasięgu wzroku.

  "Zmienionym chytrze przez krętaczy,
  Jedyność przywróć i prawdziwość:
  Niech prawo zawsze prawo znaczy,
  A sprawiedliwość - sprawiedliwość.."
  już oceniałe(a)ś
  27
  0
  Przecież nie może być inaczej skoro pani Przyłębska została namaszczona przez Kaczyńskiego.
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Jedna debilka mówi, że wypowiedzi innej debilki, są dla niej wiążące.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Wypowiedzi Przyłębskiej wiążące także dla mnie? Bo ja nie wiem, bo gdzieś tu krąży Przyłębski.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  `