Próba sił w Nowoczesnej? Według nieoficjalnych informacji w partii może dojść do zmian kadrowych. Niewykluczone, że podczas dzisiejszego posiedzenia klubu padnie propozycja połączenia sił z Platformą Obywatelską. Czy partię, której przewodniczy Katarzyna Lubnauer, czeka rewolucja? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Lubnauer jest odpowiedzialna za doprowadzenie Nowoczesnej
  do ruiny, a teraz nastąpi nie trzęsienie a rozsypanie się partii.
  To powoduje tylko jej ignorancja w połączeniu z pazernością.
  Tak jak Schetyna w PO, tak ona w Nowoczesnej są osobami
  nieodpowiedzialnymi a zachłannymi na władzę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ta Pani jest upojona władzą i gupia Swetru trzymaj sie z dala od bab bo cie juz raz zgubiły
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ta pani chyba nie wie co mówi.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Heh, od początku mówiłem, że Lubnauer się kompletnie nie nadaje na przewodniczącą i w krótkim czasie pozamiata tą partię. Smutna satysfakcja. Szkoda, że ludzie w Nowoczesnej nie są na tyle rozgarnięci, żeby to zakumać. A skoro nie są, to nie zasługują, żeby na nich głosować.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  od czasu krzyku nieistniejącymi ustami płodów niepoczętych jasnym było, że ta partia musi zniknąć. Im szybciej, z tym mniejszą szkodą. Wracać do POwskiej kruchty i nie robić zbiegowiska.

  Nie bawcie się we wciemnianie ludziom waszego liberalizmu, bo nikt w to nie uwierzy. Zostawcie nowej lewicy obyczajową wolność i przedefiniowanie roli jednostki w wolnym świecie. Mcie wystarzcająco (18-20%) elektoratu "liberalnego" na miarę polskich oczekiwań, wolność tak, ale nie dla każdego, samostanowienie tak, ale księdzu ogarek, etc. Skupcie się na swoim naturalnym elektoracie: "pani by chciała do trójkąta, ale to ...grzech śmiertelny"
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  `