- Mamy do czynienia z kolejną bulwersującą sprawą. Prawdopodobnie z kolejnym złamaniem prawa w polskim parlamencie - mówił w Sejmie Marcin Kierwiński z PO. Chodzi o sprawę posła Konrada Głębockiego, który mimo mianowania na stanowisko ambasadora, brał czynny udział w sejmowych głosowaniach. Wygaśnięcie mandatu Głębockiego nastąpiło 5 czerwca. Z informacji zawartych na stronie internetowej Sejmu wynika, że Konrad Głębocki jeszcze 6, 7 i 15 czerwca wziął udział łącznie w 175 głosowaniach.
Więcej
  Komentarze
  Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że żyjemy w państwie przejętym przez mafię? Za starego Morawieckiego głosowała jakaś lalka, teraz marszałek dopuszcza do glosowania nieposłów..
  już oceniałe(a)ś
  31
  0
  PiSi kanciarze nadal w akcji. Mafia musi "rządzić" oszukując i matacząc. Już niedługo pis-dzielcy. Koniec wasz bliski.
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  O jej, co się czepiacie, ten głosował z przyzwyczajenia, za tamtego głosował ktoś inny, tamten głosował na dwie ręce - ot, świry. Całe szczęście, że ORMO broni przed nimi protestujących przed sejmem.
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  "Ładnie" sytuację z głosowaniami skomentował nasz orzeł dyplomacji-terlecki -ksywka Pies. ( Cyt. niedosłowny) -" fakt nieuprawnionego udziału w kilku głosowaniach senatora było BEZ ZNACZENIA".... Na miejscu senatora bez znaczenia dałbym posłowi- bez znaczenia -honorowego liścia....
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  No co?
  Nadaje sie do Wloch!
  Juz jest skorumpowany, ale zawsze sie mozna czegos nowego nauczyc.

  Capo di tutti capi ma takich zdolnych na peczki.
  @standard_jestem
  Cap co capi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  25% ludzi w Polsce chce bezprawia bo ma przekonanie, że lepsze konfitury na lewo niż uczciwie zasłużony chlebek. Czemu im na to pozwalamy?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  To nanormalniejszy przekręt, a przekręty to nasz sposób na życie.
  Nie robił by tego, gdyby nie miał za to kasy, a tak lewa kasa i dobro
  dla kolesi z PiSu. Dwie korzyści dla obu stron, czyli wilk syty i PiS
  uszczęśliwiony.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  gangsterzy w piorach demokratow
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  `