Zarząd Platformy Obywatelskiej podjął decyzję o wykluczeniu z partii trójki posłów. To pokłosie głosowania nad projektem ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne. Wśród wyrzuconych jest były koordynator służb specjalnych Marek Biernacki, który o decyzji partii dowiedział się od naszej dziennikarki. - Jestem zszokowany, że dowiaduje się od państwa, a nie od zarządu partii - mówił w rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz. Czy żałuje oddanego głosu? Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  Nie moge patrzec na tych nawiedzonych religijnie typow, ktorzy glosuja tak jak glosują poslowie w Islamskim Zgromadzeniu Konsulatywnym w Iranie.Chce Panstwa Swieckiego , gdzie nawiedzeni religijnie idioci nie będą mieli prawa glosu bo religia nie bedzie wyzanaczac norm zycia spolecznego tylko etyka.
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  Ja? To ja byłem w PO? Musiałem się gdzieś źle podpisać. Całe życie służyłem Polakom jako członek Chrześcijańskiej Unii Jedności.
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Kolejny fanatyk z Opus Dei. Ksiądz prowadzący tak mu kazał głosować.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Idż do wszystkich czortów obłudniku,też mi opozycja ,kuzwa
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Co pan gada, panie Biernacki, a kobietom można będzie łamać kręgosłupy, jak aborcja będzie całkowicie nielegalna, łatwo każdemu mężczyźnie tak mówić, póki sam w rodzinie nie ma takiej sytuacji, hańba ...
  Nie mówcie politycy opozycji , że mamy jeszcze jakąś opozycję w tym kraju, hańba ...
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Co za gnojek.Tusk fajne kadry zostawił.
  już oceniałe(a)ś
  13
  2
  Dobra decyzja!
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  Rzygać mi się chce jak patrzę na tę obłudna mordę.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  `