Jerzy Nałęcz-Sosnowski (ur. w 1896 - zm. prawdopodobnie w 1942) w mundurze rotmistrza 13. Pułku Ułanów Wileńskich. Według legendy stworzonej przez 'dwójkę' został wyrzucony z wojska za działalność w organizacjach skrajnie antykomunistycznych, a życie na wysokiej stopie zapewniał mu ojciec.
Benita von Falkenhayn (1900-35) - arystokratka i kochanka Sosnowskiego. Wprowadziła go na berlińskie salony i i umożliwiła mu werbunek Irene von Jena, która pracowała jako sekretarka w Reichswehrministerium.
Irene von Natzmer (1898-1935) - pracownica departamentu inspekcji Reichswehrministerium. Otrzymywała od Sosnowskiego wynagrodzenie - 800 marek miesięcznie. Dostarczyła m.in. plany rozwoju broni pancernej i szczegóły współpracy z ZSRR.
Lea Niako (1908-45) - tancerka i aktorka pochodzenia węgierskiego. W 1933 r. stała się ostatnią kochanką Sosnowskiego i zarazem jego agentką. Została przewerbowana przez niemiecki kontrwywiad. Niako dzięki zabiegom m.in. Josepha Goebbelsa i adiutanta Hitlera Juliusza Schauba została uniewinniona.