materiał promocyjny

Najmocniejszy SUV
w historii Mazdy

Mazda CX-60 to SUV zbudowany dla ambitnych kierowców, którzy naprawdę doceniają jakość i ekscytującą dynamikę jazdy. Samochód oferowany jest w dwóch rodzajach napędu do wyboru: hybrydowy plug-in i sześciocylindrowy diesel e-Skyactiv D.

Mazda CX-60 to pierwszy samochód typu Plug-in Hybrid (PHEV) w gamie Mazdy. Napęd, opierający się na silniku benzynowym 2,5 Skyactiv-G o mocy 192 KM oraz silniku elektrycznym o mocy 100 kW przekazuje systemową moc maksymalną 327 KM na wszystkie koła. To czyni z CX-60 najmocniejszą seryjnie produkowaną Mazdę w historii. To także najlepiej przyspieszający model w obecnej ofercie producenta. Sprint od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 5,8 s. W bezemisyjnym, w pełni elektrycznym trybie CX-60 PHEV może przejechać do 63 km, rozwijając prędkość do 140 km/h.

Mazda CX-60 dostępna jest także z nowym, mocnym silnikiem diessla. Sześciocylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny e-SKYACTIV D o pojemności 3,3 litra, to jednostka napędowa gwarantująca idealną równowagę przy minimalnym poziomie wibracji, a także niski poziom emisji spalin. Zapewnia oszczędne zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy, nawet przy dużych prędkościach. Samochód z tym napędem doskonale sprawdzi się podczas długich wypraw.

NASTĘPNA STRONA :
wnętrze
Jinba Ittai