materiał promocyjny

Mazda CX-60 – wyjątkowa japońska estetyka

Wszystko to, co Mazda wpisała w swoje DNA w ciągu ostatnich 100 lat, doskonale oddaje nowa Mazda CX-60 - największy SUV japońskiej marki i najmocniejszy seryjnie produkowany samochód w historii Mazdy.

Wystarczy spojrzeć na auto, by zrozumieć filozofię KODO. Długa maska silnika, przesunięta do tyłu kabina, delikatnie opadająca linia dachu w połączeniu z masywnymi bokami i grillem, które dodają stylistyce drapieżności –  wywołują złudzenie, jakby auto szykowało się skoku. To wrażenie potęgują światła, wyprofilowane tak, by łączyć się z grillem. Ich rolę dostrzega się po użyciu kluczyka. Gdy rozbłysną, drapieżność staje się jeszcze bardziej widoczna, a stylistyka KODO wręcz namacalna.

Mistrzowie rzemieślniczy ręcznie ukształtowali płynne linie, osiągając idealną równowagę wyrafinowania i aerodynamiki. W każdej linii widać doskonałość japońskiego rzemiosła, starania mistrzów Takumi, by stworzyć wyjątkową bryłę – dopracowaną w każdym calu, perfekcyjną. Charakteru nadają jej kolory –
Mazda CX-60 jest oferowana z wyjątkową gamą barw, które elegancko podkreślają jej kształty, jak na przykład nowy, specjalnie zaprojektowany lakier premium Rhodium White Metallic.

NASTĘPNA STRONA :
wnętrze
wnętrze