materiał promocyjny

Jeszcze więcej możliwości
z aplikacją i 6 lat gwarancji

Mazda CX-60 to także rozbudowany system multimediów i rozrywki. W konsoli centralnej znajduje się 12-calowy kolorowy wyświetlacz TFT, przy pomocy którego można – dotykowo lub głosowo – korzystać ze wszystkich aplikacji.

Ponadto system wspiera bezprzewodową komunikację z Apple CarPlay lub Android Auto, dzięki którym zyskuje się dostęp do smartfona i jego zasobów rozrywki. Można dzięki temu wykonać bezprzewodowe, a więc bezpieczniejsze połączenia telefoniczne.

Jeszcze więcej możliwości daje aplikacja MyMazda. Po jej zainstalowaniu, z poziomu smartfona można, będąc w domu, ogrzewać wnętrze samochodu zimą lub chłodzić je latem. Co więcej, dzięki nowej funkcji „Send Route To Car”, jeszcze przed wejściem do samochodu można wyszukać w aplikacji cele podróży, a następnie wysłać informacje do systemu nawigacyjnego samochodu, aby był gotowy, gdy kierowca zasiądzie za kierownicą. W wersji PHEV aplikacja umożliwia sprawdzenie poziomu naładowania auta, ale też kontrolowanie statusu naładowania i zasięgu.

Nowa Mazda CX-60 to doskonałe połączenie mistrzowskiego rzemiosła w stylu japońskim, z najnowocześniejszymi technologiami motoryzacyjnymi. Samochód nie tylko doskonale wygląda, przyciągając wzrok dynamiczną i nieco drapieżną sylwetką, ale i zachwyca intuicyjnym, bezpiecznym i łatwym prowadzeniem – niezależnie od tego, czy to krótka podróż po mieście, czy daleka, ekscytująca wyprawa całą rodziną. W pełni cieszyć się możliwościami SUV-a pozwala dodatkowo wydłużona gwarancja. Mazda CX-60 to pierwszy samochód marki objęty 6-letnią gwarancją. Przyjemność z jazdy nabiera nowego znaczenia!