materiał promocyjny

Wersje na każde potrzeby

SUV Mazda CX-60 dostępny jest w kilku opcjach wyposażenia do wyboru. Podstawowy pakiet – Prime-line to szereg rozwiązań, które mają wpływ na poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu zarówno kierowcy, jak i pasażerów. W podstawowym wyposażeniu oferowana jest bezprzewodowa obsługa Apple CarPlay i Android Auto, które umożliwiają wykonywanie połączeń i dostęp do zasobów rozrywki, z których zazwyczaj korzysta się za pośrednictwem telefonu.

W tej wersji kierowca zyskuje również dwustrefową klimatyzację i asystenta nawigacji. Prime-line to także wiele rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa – od systemu monitorowania martwego pola i tylnych czujników parkowania, po system inteligentnego wspomagania hamowania.

W wersji Exclusive-line postawiono na dodatki do wyposażenia, które mają znacznie podwyższyć komfort jazdy, np. podgrzewanie kierownicy i przednich foteli, 8-zakresowa regulacja fotela kierowcy oraz wyświetlacz typu Head-up, który prezentuje informacje na przedniej szybie. Kierowca może zdecydować, co będzie wyświetlane na linii jego wzroku: aktualna prędkość i ograniczenie na danym odcinku drogi czy wskaźniki systemu nawigacji. W Exclusive-line jeszcze bardziej wzmocniono też systemy bezpieczeństwa, dodając przednie czujniki parkowania. Na liście wyposażenia znajduje się także system bezkluczykowy Smart Keyless Entry, dzięki któremu nie trzeba nigdy wyjmować kluczyka z kieszeni. Wystarczy nacisnąć przycisk na drzwiach lub klapie bagażnika, aby je zaryglować lub otworzyć. Można również używać przycisków na pilocie, jak w standardowych centralnych zamkach. Wersja Exclusive-line to także detale designu, m.in. obręcze aluminiowe 20", obrysowane przednie i tylne światła oraz dodatkowe oświetlenie wewnętrzne. Znajduje się ono na podłodze z przodu, w schowku i nad konsolą centralną.

Mazda CX-60 dostępna jest również w wersji Homura. To jeszcze większe podkreślenie sportowego charakteru: czarne aluminiowe felgi 20” w kolorze czarnym, dopasowane kolorystycznie obudowy lusterek zewnętrznych oraz krata wlotu powietrza przypominająca plaster miodu. Przy projektowaniu tych elementów zdecydowano się na wybór mocnej czerni fortepianowej. Mazdę w wersji Homura wyróżnia też ambientowe oświetlenie wewnętrzne kabiny (m.in. podświetlenie stóp pasażerów z tyłu) oraz czarna, skórzana tapicerka. Dla większego komfortu kierowcy, jego fotel jest regulowany elektrycznie.

Ostatnia z dostępnych wersji – Takumi, to nawiązanie do najwyższej jakości i precyzji mistrzów-rzemieślników. Wnętrze Mazdy CX-60 w tej wersji wykończone jest białą skórą Nappa i wzbogacone elementami o unikatowej fakturze oraz chromowanymi dodatkami (m.in. ram okien). W Takumi wszystko jest skoncentrowane na stworzeniu jak najbardziej komfortowego i przyjaznego środowiska dla kierowcy i pasażerów. Wszystkie niezbędnefunkcjonalności dostępne są na wyciągnięcie ręki i harmonijnie wpisują się w linię kabiny. Dodatkowe udogodnienia i elementy wyposażenia, zwiększające komfort jazdy, pozwalają cieszyć się wrażeniami dostosowanymi do oczekiwań kierowcy.

W wersjach Exclusive-line, Homura i Takumi można zdecydować się także na dokupienie dachu panoramicznego oraz trzech pakietów wyposażenia dodatkowego: Pakiet Comfort, Pakiet Convenience & Sound oraz Pakiet Driver Assistance. Tak wiele możliwości sprawia, że Mazdę CX-60 można dopasować do indywidualnych preferencji.