Od kwietnia do grudnia 2024 r. trwa akcja Wysokich Obcasów "Nieustraszona w pracy", inspirująca kobiety do walki o równe prawa i budująca wspólnotę odważnych, wspierających się kobiet. Podczas gali wieńczącej projekt poznamy laureatki plebiscytu - dwie Nieustraszone.

Na rynku pracy kobiety nadal nie są traktowane na równi z mężczyznami. „Nieustraszona w pracy" ma na celu wzmocnienie świadomości, kompetencji i wiary w siebie kobiet tak, aby realizowały swoje aspiracje i miały odwagę kruszyć szklany sufit. Akcja ma również edukować w obszarze inkluzywności, by zwiększać świadomość pracowniczek na temat dyskryminacji ze względu na płeć, wygląd, wiek, chorobę czy pochodzenie. Ważnym aspektem akcji od pierwszej jej odsłony jest kreowanie wspólnoty kobiet, wspierających się w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego. Kolejnym tematem „Nieustraszonej w pracy" jest przedstawienie kobiecej perspektywy w tzw. męskich zawodach.

Akcji „Nieustraszona w pracy" towarzyszy cykl artykułów dostępnych w serwisie akcji na Wysokieobcasy.pl, webinary i podcasty oraz wyjątkowy plebiscyt, w którym po raz pierwszy czytelniczki i czytelnicy zgłoszą swoje kandydatki do tytułu „Nieustraszonej w pracy 2024".

Sponsorem strategicznym projektu „Nieustraszona w pracy" w 2024 r. – podobnie jak w latach ubiegłych – jest State Street Bank.

„Nieustraszona w pracy" to kolejny projekt społeczno-edukacyjny redakcji „Wysokich Obcasów" poświęcony tematowi wzmacniania – osobistego i zawodowego – kobiet. Inne z najważniejszych akcji redakcji w ostatnim czasie to „Superbohaterka", „Silna jak dziewczynka", „Życie zawodowe. Rozmowy o pracy", „Odblokuj swój potencjał", „Być rodzicem" i „Kobiety wiedzą, co robią".