Akcja promocyjna potrwa do wyczerpania oferty. Osoby, które zdecydują się na zakup czytnika InkBOOK Focus lub InkBOOK Calypso Plus, niezależnie od wersji, automatycznie otrzymają zainstalowaną aplikację "Gazety Wyborczej" oraz kod uprawniający do bezpłatnego dostępu do serwisów Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl oraz Wyborcza.biz. Oferta czytnika z darmową, miesięczną prenumeratą: inkbook.pl/czytnikiebookow

Dodatkowo klienci będą mieć możliwość zakupu czytnika z dostępem do prenumeraty cyfrowej "Wyborczej" na 6 lub 12 miesięcy.

Nowa oferta skierowana jest do wszystkich, którzy kochają czytanie - Wyborcza.pl zapewni im bowiem dostęp do szerokiej gamy treści. W aplikacji "Wyborczej" czytelnicy odnajdą między innymi:

  • Treści z dwumiesięcznika "Książki. Magazyn do Czytania". To jedyne na rynku czasopismo, które jest przewodnikiem po nowościach wydawniczych. Zawiera recenzje, premierowe fragmenty książek, wywiady z pisarzami, filozofami, eseistami i wiele innych interesujących treści.
  • Publikacje "Dużego Formatu", czyli magazynu reporterów z doskonałymi i nagradzanymi reportażami, tekstami społecznymi, kulturalnymi i historycznymi, które zgłębiają najważniejsze bieżące tematy.
  • Materiały z serwisów "Żyć lepiej. Psychologia Codziennie" i Instytutdobregozycia.pl. To wspierające i użyteczne treści dotyczące obszaru prywatnego i zawodowego, pozwalające czytelnikom lepiej zrozumieć siebie i otaczający ich świat.
  • Najważniejsze informacje z Polski i ze świata. Dzięki Wyborcza.pl czytelnicy będą na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.

Klienci, którzy otrzymają czytnik wraz z miesięcznym dostępem do Wyborcza.pl lub wybiorą wersję z prenumeratą cyfrową "Wyborczej" na 6 albo 12 miesięcy, będą mogli zrealizować swoje kody na stronie Wyborcza.pl/inkbook.

Wspólna oferta Wyborcza.pl i inkBOOK jest także skierowana do dotychczasowych użytkowników czytnika, dzięki czemu każdy miłośnik e-publikacji będzie miał okazję skorzystać z tego unikalnego pakietu.

Koniec materiału promocyjnego