Nauka dla każdego - w listopadzie i w grudniu

01.06.2015 09:47
A A A
Nauka dla każdego zaprasza do lektury jesienno-zimowych wydań. Wciąż będziemy szukać nauki wokół nas, w codziennych czynnościach, będziemy dziwić się światu i pokazywać, że odkryć można dokonywać każdego dnia.

Jak strach przed śmiercią napędza rozwój naszej cywilizacji? Psychologia małżeństwa. Życie - co to takiego? To tylko namiastka tematów, o których napisze redakcja w listopadzie i w grudniu. Pojawi się również wydanie specjalne o Einsteinie i teorii względności, a także świąteczne inspiracje naukowych prezentów dla dużych i małych.

Wszystkim, którzy chcieliby spróbować dziwić się razem z Nauką dla każdego , towarzyszymy w każdy wtorek od 2 czerwca. Odkrywajmy naukę dla siebie. Obiecujemy: nikt nie będzie się nudzić!

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych nie tylko standardowymi formatami reklamowymi, ale również partnerstwem całego wydania lub wybranych sekcji zarówno w prasie, na wyborcza.pl/naukadlakazdego jak i w aplikacji mobilnej.

Oferta reklamowa tygodnika skierowana jest przede wszystkim do reklamodawców z branży edukacyjnej, technologicznej, farmaceutycznej, spożywczej oraz turystycznej, a także do wszystkich zainteresowanych popularyzacją nauki.

Zapraszamy do współpracy

Szczegóły oferty

Skontaktuj się z nami