Wysokie Obcasy Extra

Magazyn Wysokie Obcasy Extra to ekskluzywny miesięcznik dla młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Publikujemy w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe, a wszystko na extra wysokim poziomie.

Wysokie Obcasy Ekstra dostępne są także w rozszerzonej wersji cyfrowej na smartfony i tablety z systemami iOS i Android.

Częstotliwość

miesięcznik

Nakład

127 000 egz.*

Cena

7,99 zł

Książki. Magazyn do czytania

Książki to fascynujący przewodnik po nowościach wydawniczych, zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Zawiera recenzje, premierowe fragmenty książek, wywiady z pisarzami, filozofami, eseistami.

Magazyn dostępny jest także w rozszerzonej wersji cyfrowej na smartfony i tablety z systemami iOS i Android.

Częstotliwość

dwumiesięcznik

Nakład

41 333 egz. **

Oddzielna sprzedaż - cena

9,99 zł

Wysokie Obcasy Praca

Wysokie Obcasy Praca to magazyn o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach, ma inspirować kobiety i pomagać w realizacji wyznaczonych celów zawodowych.

Magazyn dostępny jest także w cyfrowym wydaniu Wysokie Obcasy Extra w rozszerzonej wersji na smartfony i tablety z systemami iOS i Android.

Częstotliwość

kwartalnik

Cena

11,99 zł

Avanti

AVANTI to nie tylko barwne czasopismo dla miłośniczek mody i zakupów, które pozwala przyjemnie spędzić czas i zapoznać się z tym, co jest modne. To przede wszystkim stylistka - przyjaciółka, która doradzi, podpowie, zainspiruje. Avanti to także najświeższe przeglądy zakupowe, intrygujące sesje, raporty z wybiegów, ceny i testy - wszystko, co pomaga na co dzień dokonywać najlepszych wyborów i czuć się z tym wyjątkowo. Avanti to drugi najchętniej czytany magazyn wśród kobiet!

Częstotliwość

miesięcznik

Nakład

143 625*

Cena

5,99 zł

Logo

LOGO było, jest i będzie pismem bliskim czytelnikowi. To kolega, kumpel, który mówi jak jest, a nie buduje wyidealizowany, nierealny świat luksusu i wyobrażenie o nim. Komentuje istniejącą rzeczywistość wykorzystując wiele form dziennikarskich. Nowości: rozwinięte i intrygujące teksty, rubryka "pogadajmy o jedzeniu", więcej komentarzy i refleksji autorów, rozbudowana sekcja moto oraz odświeżony dział mody, charakterystyczne sesje okładkowe.

Częstotliwość

miesięcznik

Nakład

47 000*

Cena

9,99 zł

Kuchnia

KUCHNIA wyróżnia się eksperckim poziomem merytorycznym i znakomitą szatą graficzną. W każdym wydaniu znajdują się sezonowe, autorskie przepisy redakcji oraz znanych blogerów kulinarnych. Przepisy opatrzone są apetycznymi zdjęciami autorstwa polskich i zagranicznych fotografów. Mocną stroną magazynu są felietony znakomitych autorów, reportaże z podróży kulinarnych oraz fascynujące wywiady.

Częstotliwość

miesięcznik

Nakład

26 500*

Cena

9,99 zł

Opiekun

Przydatny poradnik i wiarygodny przewodnik dla wszystkich osób, które opiekują się swoimi najbliższymi lub przygotowują się do roli opiekuna. Dajemy czytelnikom niezbędną wiedzę, by przeprowadzić ich przez meandry pomocy instytucjonalnej, a także wskazać, gdzie szukać wsparcia. Poruszamy wiele tematów i udzielamy porad z zakresu: zdrowia, psychologii, pielęgnacji, żywienia, prawa i finansów. Rozmawiamy ze znanymi osobami które swoim doświadczeniem motywują innych do działania.

Częstotliwość

kwartalnik

Nakład

30 920**

Cena

9,99 zł

  • *ZKDP, I-IV 2018, średni nakład jednorazowy, autoprezentacja; opracowanie Agora S.A.
  • **Dane własne Wydawcy, I-VI 2018, średni nakład jednorazowy,autoprezentacja opracowanie Agora S.A.

Informacja

  • Uprzejmie informujemy, że przedstawiane w tym serwisie informacje o ofercie reklamowej skierowane są i dotyczą przede wszystkim przedsiębiorców i instytucji. W celu uzyskania informacji o naszych usługach dla konsumentów (czyli niezwiązanych bezpośrednio z Państwa działalnością gospodarczą lub zawodową), prosimy o kontakt tel. (22) 555 55 55 lub e-mail reklama@agora.pl