Gazeta Wyborcza

"Gazeta Wyborcza" to największy opiniotwórczy dziennik w Polsce z najważniejszymi informacjami, komentarzami i opiniami uznanych dziennikarzy o Polsce i świecie, a także najlepsze reportaże oraz różnorodne treści o zdrowiu, związkach, rodzicielstwie i rozrywce. "Gazeta Wyborcza" jest dostępna w wydaniu papierowym oraz w prenumeracie cyfrowej na Wyborcza.pl i w wersji na czytniki.

Rok powstania

1989

Dzień emisji

poniedziałek-sobota

Średnia sprzedaż Gazety Wyborczej

92 177 egzemplarzy*

Czytelnictwo tygodniowe Gazety Wyborczej

1 697 000 czytelników**

Zasięg

edycja krajowa

  • *Dane: Autoprezentacja danych ZKDP, IV 2019-III 2020, rozpowszechnianie płatne razem, Gazeta Wyborcza - 6 wydań w tygodniu; opracowanie Agora S.A.
  • **Dane: Dane: Polskie Badania Czytelnictwa, badanie "Zaangażowanie w reklamę", IV 2019-III 2020, N = 29 601 958 , wskaźnik CCS(Czytelnictwo Cyklu Sezonowego), opracowanie Agora S.A.

Informacja

  • Uprzejmie informujemy, że przedstawiane w tym serwisie informacje o ofercie reklamowej skierowane są i dotyczą przede wszystkim przedsiębiorców i instytucji. W celu uzyskania informacji o naszych usługach dla konsumentów (czyli niezwiązanych bezpośrednio z Państwa działalnością gospodarczą lub zawodową), prosimy o kontakt tel. (22) 555 55 55 lub e-mail reklama@agora.pl