Olsztyn Green Festival

Olsztyn Green Festival

Jedyny taki zielony punkt na festiwalowej mapie Polski. Wydarzenie łączy muzykę z aktywnościami eko, zdrowym trybem życia i ochroną środowiska. Festiwal organizujemy na nadbrzeżu jeziora Ukiel. Tło sceny maluje tutaj natura, jezioro, lasy i magiczny zachód słońca, co czyni Green Festival jednym z najpiękniejszych festiwali w Polsce.
 • 24 koncerty w trzy dni
 • Spotkania z artystami
 • Strefa mody

Edycja 2022

Miejsce

Olsztyn, jezioro Ukiel

Termin

12-14 sierpnia

To nas wyróżnia

Grupa celowa

Grupa celowa

Grupa celowa

Podczas edycji w 2019 r. na festiwalu przez 3 dni gościło blisko 40 000 ludzi. Edycję 2021 - ze względu na ograniczenia pandemiczne - odwiedziło ponad 26 000 festiwalowiczów, a 86 000 było z nami online. Ponad połowa uczestników to osoby spoza warmińsko-mazurskiego (m.in. z woj. mazowieckiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, śląskiego). 65% uczestników festiwalu to ludzie w wieku 25-44 lat.

Festiwale 2022

Powiedz nam, czego potrzebujesz?

Zapewnimy Ci obecność w naszych serwisach, tytułach prasowych oraz na eventach. Zbudujemy komunikację Twojej marki i przeprowadzimy skuteczną kampanię reklamową.

Co nas wyróżnia?
 • Płacący za dostęp do treści ODBIORCA PREMIUM

  Reklamy wyświetlane przy treściach płatnych angażują uwagę użytkownika aż o 50% bardziej niż w przypadku treści darmowych*

 • Różnorodne treści

  Piszemy o tym, co ma znaczenie – 75% naszych treści to styl życia i porady.

 • Brand Safety

  Zapewniamy bezpieczne otoczenie dla Twojej marki