Wyborcza.biz

Wyborcza.biz

Wyborcza.biz to serwis Gazety Wyborczej podejmujący tematy związane z biznesem, gospodarką, technologiami oraz prawnymi aspektami prowadzenia biznesu. Wyborcza.biz ciągle się rozwija, reagując na stale zmieniającą się rzeczywistość. Poszerzamy spektrum poruszanych tematów, otwierając się na coraz większe i bardziej różnorodne grono odbiorców. Pamiętamy o tym, że szeroko pojęte treści ekonomiczne interesują nie tylko przedsiębiorców, ale również zwykłych Polaków.
 • Newslettery o tematyce biznesowej
 • Treści dla przedsiębiorców, pracowników i konsumentów
 • Różnorodne treści: poza ekonomicznymi m.in. motoryzacja, rynek pracy

Takie liczby za nami stoją

Serwis Wyborcza.biz 1)

4 mln UU

Facebook 3)

31 tys. obserwujących

Serwis Wyborcza.biz

10,5 mln PV

1) Gemius Prism; II 2022 3) Stan na 27.04.2022

To nas wyróżnia

Atrakcyjny odbiorca

Atrakcyjny odbiorca

Atrakcyjny odbiorca

Większość użytkowników Wyborcza.biz to osoby powyżej 40 roku życia (75%), mieszkańcy dużych i średnich miast, zajmujący wysokie pozycje zawodowe, z dochodem powyżej 5 tys. złotych. Są atrakcyjnymi konsumentami o sprecyzowanych zainteresowaniach, z zasobnym portfelem.

Skorzystaj, bo...

Skorzystaj, bo...

Skorzystaj, bo...

W marcu 2021 serwis Wyborcza.biz zajął 1. miejsce w rankingu witryn biznesowo-prawnych, osiągając rekordowy wynik ponad 3 milionów użytkowników. Tematy gospodarcze i biznesowe są ważne dla coraz większej liczby Polaków. Tym samym masz szansę dotrzeć do dużej i stale powiększającej się grupy odbiorców.

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

Wyborcza.biz podejmuje nie tylko tematy dotyczące finansów, ale również technologiczne (np. cyberbezpieczeństwo) i konsumenckie (m.in. rankingi produktów). Cykl „Made in Poland” prezentuje najciekawszych polskich eksporterów. W serwisie regularnie publikujemy infografiki tworzone przez zespół BIQdata obrazujące aktualnie najważniejsze tematy.

Cenniki i specyfikacje

Powiedz nam, czego potrzebujesz?

Szukasz rozwiązania reklamowego? Jesteś zainteresowany prenumeratą cyfrową dla swoich pracowników lub klientów? Masz wydarzenie, które chcesz, byśmy objęli patronatem? Powiedz nam, jaki masz cel: wizerunkowy, zasięgowy czy efektywnościowy. Przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

CO Z NAMI ZYSKASZ?
 • Dotarcie do odbiorców premium

  290 000 naszych czytelników płaci za dostęp do treści cyfrowych. Udział super userów w wydatkach e-commerce wynosi aż 70%

 • Zasięg premium

  Nasze portfolio obejmuje prasę codzienną i magazynową, serwisy internetowe, aplikacje, newslettery, kanały w social media oraz autorskie eventy

 • Treści premium

  Nasi dziennikarze to ważne nazwiska i uznani eksperci w swoich dziedzinach. Przygotowują merytoryczne, oryginalne i angażujące treści