Wysokie Obcasy

Wysokie Obcasy

"Wysokie Obcasy" to dedykowany serwis i sobotni magazyn Gazety Wyborczej. Sięgają po niego kobiety szukające niebanalnych treści - ambitne, ciekawe świata i zaangażowane społecznie. Pismo daje poczucie udziału w kobiecej wspólnocie, inspirującej do realizacji marzeń i planów. Dla naszych czytelniczek i użytkowniczek ważna jest zarówno kariera, jak i życie rodzinne. Dlatego istotną częścią Wysokich Obcasów są tematy związane z rozwojem osobistym, psychologią, seksem i zdrowiem oraz ekologią.
 • Dedykowany serwis www
 • Jedyny polski serwis lifestyle'owy za paywallem
 • Powstały w 1999 roku
 • Wydanie papierowe w soboty
Tylko 2% odbiorców czyta równocześnie wydanie internetowe i prasowe magazynu. Wybierz oba kanały i poszerz grupę odbiorców.

Takie liczby za nami stoją

Serwis Wysokieobcasy.pl 3)

2,8 mln UU

Czytelnictwo 1)

360 tys. czytelników

Instagram 4)

117 tys. obserwujących

Serwis Wysokieobcasy.pl

6,14 mln PV

Sprzedaż 2)

73,7 tys. egzemplarzy

Facebook

322,5 tys. obserwujących

3) Gemius Prism; III 2022 1) Polskie Badania Czytelnictwa, badanie "Zaangażowanie w reklamę", I - XII 2021, N = 25 026, wskaźnik: CCS 2) Autoprezentacja danych ZKDP, I - XII 2021, rozpowszechnianie płatne razem w dni tygodnia – sobota 4) stan na 27.04.2022 r.

To nas wyróżnia

Atrakcyjny odbiorca

Atrakcyjny odbiorca

Atrakcyjny odbiorca

Nasze odbiorczynie to bardzo dobrze wykształcone mieszkanki dużych, średnich (100 tys.+) i mniejszych miejscowości (20 tys.+). Czytelniczki magazynu mają w większości powyżej 45 lat, a użytkowniczki serwisu - ponad 30. Są aktywne zawodowo, zamożne i najczęściej ze wszystkich czytelniczek prasy kobiecej premium zajmują wyższe stanowiska.

Skorzystaj, bo...

Skorzystaj, bo...

Skorzystaj, bo...

Sięgają po nas wyjątkowe kobiety, ceniące swój czas i uwagę. Nie dotrzesz do nich z reklamą poprzez inne media. Wykorzystaj zaufanie, jakim darzą nas czytelniczki Wysokich Obcasów. Nasza marka istnieje od ponad 20 lat, a stoją za nią rozpoznawalne, liczące się nazwiska.

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

Od 2016 r. przeprowadzamy Plebiscyt na Superbohaterkę Wysokich Obcasów, opisując i promując kobiety, których działania przynoszą zmiany w otaczającej rzeczywistości. Organizujemy też cykl spotkań Kobiety wiedzą, co robią - bezpośrednich i online - w całej Polsce. To forum wymiany doświadczeń z zaproszonymi ekspertkami i lokalnymi liderkami.

Powiedz nam, czego potrzebujesz?

Szukasz rozwiązania reklamowego? Jesteś zainteresowany prenumeratą cyfrową dla swoich pracowników lub klientów? Masz wydarzenie, które chcesz, byśmy objęli patronatem? Powiedz nam, jaki masz cel: wizerunkowy, zasięgowy czy efektywnościowy. Przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

CO Z NAMI ZYSKASZ?
 • Dotarcie do odbiorców premium

  290 000 naszych czytelników płaci za dostęp do treści cyfrowych. Udział super userów w wydatkach e-commerce wynosi aż 70%

 • Zasięg premium

  Nasze portfolio obejmuje prasę codzienną i magazynową, serwisy internetowe, aplikacje, newslettery, kanały w social media oraz autorskie eventy

 • Treści premium

  Nasi dziennikarze to ważne nazwiska i uznani eksperci w swoich dziedzinach. Przygotowują merytoryczne, oryginalne i angażujące treści