Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Doktorant na Wydziale Historii Yale University, gdzie pod opieką prof. Timothy Snydera i prof. Marci Shore bada transnarodową historię intelektualną neoliberalizmu w latach 80-tych. Przed rozpoczęciem doktoratu, pracował jako asystent akademicki w Kolegium Europejskim w Natolinie oraz jako konsultant w Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) w Paryżu, gdzie specjalizował się w polityce rozwoju i inwestycjach infrastrukturalnych. Był też stażystą w Komisji Europejskiej (Dyrekcja ds. Konkurencji, wydział pomocy publicznej) oraz w biurze Banku Światowego w Paryżu. Jest absolwentem Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu (Międzynarodowa Polityka Gospodarcza), Kolegium Europejskiego w Brugii (Europejskie Studia Ekonomiczne oraz Analiza Ekonomiczna Prawa Europejskiego) oraz Uniwersytetu w St. Gallen (Stosunki Międzynarodowe i Zarządzanie Międzynarodowe).

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Naiwnie wierzę, że kiedyś tak solidnie wykształceni ludzie nadawać będą ton życiu politycznemu, społecznemu i kulturalnemu Rzeczpospolitej.
już oceniałe(a)ś
12
0