materiał promocyjny

Na duże i małe podróże

Mazda CX-60 ze względu na swą wielkość to niezwykle komfortowy samochód, którym wygodnie można przemierzać długie trasy. Nie ma obaw o zmieszczenie bagaży. Bazowa pojemność bagażnika wynosi 570 litrów, a maksymalnie można ją powiększyć do 1726 litrów!

Mazda CX-60 zabierze na wakacje nawet przyczepę kempingową. Dzięki opcjonalnemu półałtomatycznemu hakowi holowniczemu, który można wysunąć, kiedy będzie potrzebny, auto zyskuje jeszcze więcej możliwości. Może holować przyczepę o masie do 2500 kg. Układ stabilizacji toru jazdy przyczepy i tryb Towing, w które wyposażono Mazdę CX-60, zapobiegają przechyłom przyczepy i tłumią jej drgania, gwarantując pewne prowadzenie oraz pełną kontrolę nad samochodem.

Pomimo swoich rozmiarów, Mazda CX-60 świetnie radzi sobie w mieście. Bez trudu pokonuje wąskie uliczki, niestraszne jej ciasne parkingi. W parkowaniu pomagają zaawansowane systemy, jak „See Through View”, który gromadzi dane z wielu kamer i kompiluje w jeden obraz, dzięki czemu zyskuje się widok wokół całego samochodu wraz ze strefami, które zazwyczaj przesłania nadwozie. Daje to poczucie pewności każdego manewru.