TransferGo dołączyło do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako sponsor główny 27. Finału w Londynie i sponsor specjalny Finału w Berlinie.

Polacy za granicą będą mogli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z TransferGo. Platforma do realizacji przelewów transgranicznych objęła opieką 27. Finał w Londynie jako sponsor główny wydarzeń dla dzieci i dorosłych oraz sponsor specjalny Finału w Berlinie. Zagraniczni użytkownicy będą mogli przelewać pieniądze na oficjalne konto WOŚP przy użyciu aplikacji TransferGo w najszybszym trybie całkowicie za darmo! Dodatkowo firma postanowiła przekazać na aukcję dwa popularne „maluchy”, które w 2016 r. przejechały 1610 km z Łodzi do Londynu w ramach akcji „Maluchem do UK”.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest fenomenem na skalę światową, podczas którego Polacy pokazują swoją hojność rokrocznie bijąc rekordy zebranej sumy. Dla TransferGo, jednej z najpopularniejszych aplikacji, przy pomocy której Polacy przesyłają pieniądze do domu, naturalnym i zgodnym z naszym biznesowym DNA jest wspieranie takich inicjatyw. Dlatego też zdecydowaliśmy się na sponsorowanie Finałów w Londynie i Berlinie, ale przede wszystkim na umożliwienie naszym użytkownikom na dokonanie bezpłatnych, ekspresowych przelewów na konto Orkiestry. Ponadto dwa kultowe Fiaty 126p, którymi bohaterowie akcji „Maluchem do UK” dostali się z Łodzi do Londynu, zostały przekazane na oficjalną aukcję WOŚP” – komentuje Julia Ławniczak-Gościńska, Community Manager TransferGo.

Tylko w zeszłym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała w sumie 126 373 804,34 PLN, z czego ok. 384 tys. PLN w samym Londynie. W tym roku sztab liczy na kolejny rekord, do którego cegiełkę może dołożyć TransferGo - transfery na konto WOŚP będą dostępne już od połowy grudnia.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem