2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Polują Szyszko i Kukiz. Co roku polscy myśliwi zabijają 1,5 mln zwierząt

Fot. Albert Zawada

Zenon Kruczyński
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Polują Szyszko i Kukiz. Co roku polscy myśliwi zabijają 1,5 mln zwierząt
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Polują Szyszko i Kukiz. Co roku polscy myśliwi zabijają 1,5 mln zwierząt
Komentarze
Hej możecie coś zrobić dla Puszczy! Podpiszcie petycję przeciwko wycince Białowieży. Zachęćcie znajomych, żeby zrobili to samo. Tylko tak możemy wygrać z myśliwymi! Jest już ponad 85 tys. podpisów Wystarczy wejść na stronę Greenpeace Polska! albo znaleźć ich na fejsie
@wiciu7 co maja myśliwi do wycinki lasu??? EEEE... to LP chcą wyciąć lasy w Białowieży a nie myśliwi.
już oceniałe(a)ś
0
0
głęboko poruszający tekst, pełen mądrości i przestróg dla nas wszystkich. Trzeba dać odpór leśno-myśliwskiej mafii i nieudacznikowi w randze ministra. Pierwszy raz jest mi po drodze z Kaczyńskim.
już oceniałe(a)ś
4
0
Myśliwi to tchórze. Ot, wziąć oszczep, kuszę, topór i zasadzić się na dzika. Albo ty, albo on. Ale ze sztucera na 100 metrów? Tchórze, nie mężczyźni :-( Stanisław Remuszko remuszko@gmail.com, 504-830-131
już oceniałe(a)ś
3
0
Rozumiem, że myśliwych się zmusza, żeby strzelali i oni nie mają wyjścia. Skoro tak koniecznie muszą z siebie wyplenić empatię i współczucie. A już targanie na polowania dzieci to potworność. Zrozumiałabym, gdybyśmy nadal byli społeczeństwem myśliwych-zbieraczy jak przed wiekami. Ale teraz? Usankcjonowane zabijanie dla samego zabijania jest dla mnie nie do przyjęcia. I niech sobie wszyscy zapamiętają - to nie zwierzęta wchodzą na tereny ludzi ale ludzie wydarli tereny zwierzętom i przyrodzie.
już oceniałe(a)ś
3
0
Każdy myśliwy to nawet nie gestapo dla zwierząt ale Trynkiewicz socjopata, ptak takiemu staje jak zabije, czyli socjopata i zbok zarazem. Nie ma tu nic ani heroicznego ani opiekuńczego wobec zwierząt, czyste szaleństwo. Najlepiej jak jakiś myśliwy wsadzi sobie dubeltówkę w dupę i paluchem u giry spust naciśnie, wrażenia murowane, poczuje się jak zwierzę które zabija. Jesteście śmieciami palanty
już oceniałe(a)ś
3
0
proponuję akcję wycinania ambon
już oceniałe(a)ś
3
0
Myśliwi to chore psychicznie skur... Bo inaczej nie można nazwać kogoś kto dla przyjemności lata i zabija wszystko co się rusza.
@jakis_gosc01 Myśliwi są jedną z najlepiej przebadanych psychicznie grup społecznych. Bez tego nie ma szans zostać myśliwym. Sądzę, że w Twoim przypadku działa mechanizm projekcji. Przypisujesz innym swoje cechy, żeby zachować spójność osobowości. Poza tym łowiectwo mocno odbiega od modelu "latanie i zabijanie wszystkiego co się rusza" (spójrz chociażby na listę zwierząt łownych i okresy ochronne). Pozdrawiam i życzę trochę więcej spokoju ;-)
już oceniałe(a)ś
0
2
Nawet nie chce mi się tego czytać do końca-już sam początek sprawia że mam ochotę każdego myśliwego wysłać na badania psychiatryczne...czemu do cholery nie polujecie z aparatem foto?No-chyba że radość daje dopiero zabijanie/dobijanie,smarowanie się krwią,ukręcani łbów....w takim wypadku oddział zamknięty o wzmożonym rygorze-trzeba was izolować od reszty społeczeństwa.
już oceniałe(a)ś
3
0