Filmowe premiery w płatnym modelu dystrybucji na Kinoplex.pl

20.09.2011 12:33
A A A
Komunikat prasowy

Serwis VOD Kinoplex.pl rozszerzył swoją ofertę o premierowe filmy dostępne w płatnym modelu dystrybucji. Obecnie serwis proponuje pierwsze tytuły dostarczone przez dystrybutorów Best Film, Kino Polska TV i Kino Świat.

Kinoplex.pl , który od stycznia br. udostępnia ciekawe i uznane filmy w zamian za oglądanie powiązanych z nimi reklam, wprowadził do oferty premierowe produkcje w płatnym modelu udostępniania filmów.

- Od momentu uruchomienia Kinoplex.pl jest stale rozwijany - m.in. proponowaliśmy użytkownikom przeglądy filmów festiwalowych i wyjątkowe produkcje dokumentalne. Wprowadzenie modelu płatnego to kolejny krok poszerzania oferty serwisu - tym razem o katalog nowszych produkcji filmowych - mówi Kamil Przełęcki, odpowiedzialny za rozwój serwisu VODKinoplex.pl .

Obecnie w ramach płatnego modelu Kinoplex.pl udostępnia takie tytuły, jak: "Coco Chanel", "Mr. Nobody", "Miasto ślepców". Użytkownicy zainteresowani ofertą mogą kupić każdy film w atrakcyjnej cenie 7 złotych. Filmy dostarczają współpracujący z Kinoplex.pl dystrybutorzy: Best Film, Kino Świat oraz Kino Polska TV. Oferta serwisu będzie sukcesywnie powiększana o kolejne produkcje w obydwu modelach udostępniania filmów - odpłatnym i nieodpłatnym.