Masz już prenumeratę Piano? Sprawdź, co się zmieni

red
14.01.2014 00:00
A A A
Prenumerata cyfrowa Gazety Wyborczej

Prenumerata cyfrowa Gazety Wyborczej (Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta)

Jeśli kupiłeś już prenumeratę Piano, nadal możesz z niej korzystać. Zobacz, do czego masz dostęp.
Jeśli przed wprowadzeniem prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej" kupiłeś prenumeratę Piano i jest ona aktywna, możesz nadal z niej korzystać. Tak, jak do tej pory możesz czytać wszystkie teksty w serwisie Wyborcza.pl, także wszystkie artykuły z naszych magazynów (np. "Duży Format", "Ale Historia", "Magazyn Świąteczny", "Piątek Ekstra", "Wysokie Obcasy").

Dodatkowo, aktywna prenumerata Piano daje Ci teraz także dostęp do wszystkich tekstów z serwisu wyborcza.biz i serwisów lokalnych (są 22 w całym kraju, np. warszawa.gazeta.pl).

Nadal działa Twój login i hasło (możesz się zalogować w prawym górnym rogu strony).

Dzięki prenumeracie nie obowiązuje Cię limit 10 tekstów w miesiącu, jakie można przeczytać bezpłatnie w naszych serwisach.

Co się stanie, gdy wygaśnie moja prenumerata Piano?

Gdy będzie się kończyć Twoja prenumerata Piano, będziesz mógł zdecydować, czy chcesz wykupić prenumeratę cyfrową "Gazety Wyborczej", czy przedłużyć prenumeratę Piano. Powiadomimy Cię mailem, że upływa termin i jakie masz możliwości wykupienia dostępu do tekstów "Gazety Wyborczej" w wersji cyfrowej.

W prenumeracie cyfrowej "Gazety Wyborczej" możesz wybrać jeden z trzech pakietów:

* Pakiet Wyborcza to dostęp do wszystkich tekstów przez stronę WWW;

* Pakiet Wyborcza Plus to dostęp do wszystkich tekstów przez stronę WWW + wydania na czytniki i wersje PDF;

* Wyborcza Premium to dostęp do wszystkich tekstów przez stronę WWW + wydania na czytniki i wersje PDF + aplikacje na iPhone'a, iPada. Oraz dodatkowo w prezencie dwa magazyny w formie aplikacji: "Wysokie Obcasy Extra" i "Książki. Magazyn do czytania".

Dowolny pakiet możesz wypróbować już za 0,99 zł za pierwszy miesiąc.

Jeśli wybierzesz prenumeratę cyfrową "Gazety Wyborczej", płacąc raz, uzyskasz nieograniczony dostęp do wszystkich tekstów: wyborcza.pl, wyborcza.biz, wysokieobcasy.pl i 22 serwisów lokalnych. Do wszystkich tych tekstów będziesz mieć dostęp w wygodny sposób - logując się za pomocą jednego loginu i hasła.

Masz więcej pytań?

Więcej o prenumeracie cyfrowej "Gazety Wyborczej" dowiesz się na tej stronie.

Jeśli masz wątpliwości, przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, napisz do nas: pomoc@wyborcza.pl lub zadzwoń: (+48) 22 555 54 55, 519 255 455.