Top 5 pytań

 • Przywileje dla prenumeratorów

  Dla prenumeratorów Pakietu Wyborcza Premium (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) partnerzy Wyborczej przygotowali ciekawe propozycje zniżek na książki, autobooki, ebooki . Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą i skorzystania z przysługujących promocji.

 • Czym jest prenumerata cyfrowa Wyborczej

  W prenumeracie cyfrowej Wyborczej możesz wybrać jeden z dwóch pakietów, sprawdź szczegóły oferty .


  Pakiety cyfrowe Wyborczej to dostęp wszystkich treści Gazety Wyborczej na wszystkie urządzenia (od komputerów, przez czytniki, po tablety i smartfony) i w dowolnej formie (serwisy internetowe, aplikacje, pdf do przglądania online):

  1. pakiet Wyborcza: otwiera dostęp do treści w serwisach Gazety Wyborczej (Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl. Wyborcza.biz, Biqdata.pl oraz 22 serwisy lokalne Wyborczej);


  2. pakiet Wyborcza Premium: nieograniczony dostęp do serwisów Gazety Wyborczej, wydań na e-czytniki, ale również aplikacje Gazety i jej dodatków (np. Wysokie Obcasy, Duży Format, Ale Historia) na telefony i tablety z systemem Android oraz na iPada i iPhone'a. Abonenci pakietu Wyborcza Premium otrzymują też w prezencie aplikacje czasopism na tablety: Wysokie Obcasy Ekstra i Książki. Magazyn do czytania.

 • Czy mogę korzystać z prenumeraty na innych urządzeniach?

  Dostęp do prenumeraty cyfrowej Wyborczej jest możliwy z dowolnego komputera lub urządzenia z dostępem do internetu. Do zalogowania się są wymagane jedynie login i hasło

 • Jak wyłączyć autoodnowienie prenumeraty cyfrowej?

  a) jeżeli zakupiłeś pakiet przed 9.06.2015
  Wyszytkie płatności autoodnawialne zostały automatycznie wyłączone w dniu 9.06.2015. Aby na nowo włączyć opcję autoodnowienia prenumeraty należy wykupić nową prenumeratę z opcją płatności autooodnawialne na stronie prenumerata.wyborcza.pl

  b) jeżeli zakupiłeś pakiet po 9.06.2015 należy wejść na stronę "Moje konto" i w zakładce "Przegląd" w sekcji "Aktywne prenumeraty" kliknąć link rezygnacji z płatności cyklicznych.
  Po pomyślnym wyłączeniu opłaty cyklicznej, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wyłączenia autoodnowienia.
  W przypadku pytań dotyczących płatności lub problemów z zatrzymaniem opcji płatności cykliczne, prosimy o kontakt drogą e-mailową na adres pomoc@wyborcza.pl lub telefonicznie +48 22 555 54 55.

 • Jak mogę połączyć konto w Publio.pl z kontem prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej?

  Aby połączyć konta, przejdź na stronę i postępuj zgodnie z instrukcją. Łączenie kont dotyczy użytkowników, którzy wykupili pakiet Wyborcza Plus lub Wyborcza Premium w ramach prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej.

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoje opinie

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agora S.A. z siedziba w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Dane te będa przetwarzane przede wszystkim w celu załatwienia sprawy opisanej w formularzu. Podanie danych osobowych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, ale ich niepodanie w zakresie adresu e-mail uniemożliwia kontakt w sprawie załatwienia sprawy za posrednictwem serwisu. Pozostałe informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci