Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Dlaczego nie mozna wstawic komentarzy o smierci obywatela austrii na komendzie policji? Ce zura wyborczej?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego piszecie hitlerowcy? Piszcie po prostu Niemcy.
  @paulus99 A Austriacy nie? Ukraińcy? Łotysze? Walonowie? Szwedzi?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pan hosjan ma rację!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  haniebne sa glosy protestujace przeciw okreslaniu zbrodniarzy 2 wojny NAZISTAMI ! Ci ludzie boja sie , ze ktos odkryje podobienstwa IDEOLOGII NAZIZMU do idei polskich narodowcow . I slusznie sie boja !! Te ideologie sa blizniacze . Nie trzeba wcale byc Niemcem aby zostac NAZISTA czyli narodowym-socjalista . Czas wojny pokazal to wyraznie . Okrutnie udowodnili to nazisci belgijscy czy francuscy , nie gorsi od nich byli ukrainscy i lotewscy nazistowscy bandyci , austryjaccy czy szwedzcy . Nie bylo ich wcale malo . Gdyby teoria o szczegolnych wlasciwosciach wynikajacych z pochodzenia etnicznego byla sensowna to dlaczego niemieccy oficerowie zbuntowali sie przeciwko Hitlerowi ? TO NIE NIEMCY --- TO NAZISCI z roznych panstw i roznych nacji okazali sie bandytami . NIE WOLNO winic NARODU za przewiny konkretnych osobnikow wyznajacych konkretna ideologie . Oczywiscie ze ma to przelozenie na oskarzanie polskich narodowcow o sianie nienawisci , o agresywna postawe , agresywne slowa i czyny ---- zgodnie z nazistowskimi ideami . To jest wlasnie wspolne . Wspolne sa tez hasla i wspolnych maja wrogow . To wlasnie demaskuje strach tych ludzi ----- CI SAMI WROGOWIE !!! Wspolczesni , polscy narodowcy uwazaja za swoich wrogow tych samych ludzi ktorych za wrogow uwazali NAZISCI przed i w czasie wojny !!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie hitlerowski ,tylko N I E M I E C K I N I E M C Y mordowali ,przez N I E M C O W
  @andy999kkk ŚWIĘTA PRAWDA- POWTARZAĆ DO BÓLU!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @andy999kkk Ani hitlerowcy, ani naziści- NIEMCY
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @leprof "leprow" to trędowaty Ruski, jak sama ksywa wskazuje?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @andy999kkk boicie sie ze ktos postawi znak rownosci pomiedzy niemieckimi nazistami a polskimi nazistami ?? Zaboli ? Rzecz przeciez w tym ze to nie cechy NARODOWE , NIE POCHODZENIE ETNICZNE czynia z czlowieka potwora albo cud , lecz IDEOLOGIA przyjeta przez tych osobnikow . Wiadomo doskonale o okrutnych nazistach belgijskich czy francuzkich , wiadomo o wloskich faszystach , wiadomo o nieslychanie morderczych nazistach estonskich , lotewskich jak i ukrainskich . CO LACZYLO TYCH POTWOROW ???? CO ? IDEOLOGIA , WYCHOWANIE w pewnych IDEACH , WIARA w pewne idee ...... Gdyby "niemieckosc " byla winna zbrodni to dlaczego nie wszyscy Niemcy byli przyjmowani do SS ? Dlaczego niemieccy oficerowie zorganizowali wielki bunt przeciw Hitlerowi ??? Dlaczego teraz Niemcy nie sa NAZISTOWSKIE ??? Czyli nrodowo-socjalistyczne ????
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @andy999kkk ca 40 % aparatu okupacyjnego na ziemiach polskich stanowili mieszkańcy tzw "Donaugaue". zgadnij, króliczku, jak dziś nazywają się ich wnuki?( i to nie ja liczyłem - powtarzam po prof. Chlebowczyku)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @andy999kkk Polacy-ponad 60 (sześćdziesiąt) tysięcy szmalcowników
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dołącz do dyskusji
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak blisko byl koniec wojny...strasznie bolesne wspomnienie tych nieszczęśnic :(
  już oceniałe(a)ś
  0
  0