Kampania 1% Fundacji Agory na "Leczyć po ludzku"

red. wokr
31.01.2011
A A A

Fundacja Agory

Fundacja Agory rozpoczęła kampanię zbiórki 1% podatku z przeznaczeniem na realizację  "Rodzić po ludzku 2011" oraz innych akcji społecznych realizowanych na łamach "Gazety Wyborczej".

Przekaż 1% swojego podatku na "Rodzić po ludzku 2011"!

KRS 0000210120

Kampanię promującą zbiórkę 1%  rozpoczęliśmy w połowie stycznia 2011 r. na łamach "Gazety Wyborczej" oraz czasopism wydawanych przez Agorę. Rozpoczęliśmy też przygotowania do kampanii telewizyjnej, radiowej oraz bilbordowej.

Kilka zdań o Fundacji Agory i jej działalności: fundacja powstała w październiku 2004 r. Jej powstanie było związane z rozszerzaniem się zakresu działalności charytatywnej Agory i Agory-Holding. Obecnie Fundacja Agory skupia dotychczasową aktywność społeczną Grupy w jednym miejscu i nieustannie ją rozwija.

W ostatnich latach działalność Fundacji, koncentruje się na współorganizowaniu i finansowaniu akcji społecznych inicjowanych przez "Gazetę Wyborczą" lub partnerów wywodzących się z organizacji pozarządowych. Fundacja również niezmiennie od lat, wspiera organizacje specjalizujące się w niesieniu pomocy ciężko chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

www.fundacjaagory.pl